П`ятниця, 23.03.2018, 17:29
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Форма входу

Дошкільна освіта

Iнтернет-збори батьків майбутнiх першокласникiв

Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться
з 1 по 31 березня 2018 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за посиланням http://edu-post-diploma.kharkov.ua/iz/.
Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 19 грудня 2014 року № 885-VІ.

Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативними документами щодо порядку прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів.

Взяти участь

******************

Базовий компонент дошкільної освіти ― це Державний стандарт дошкільної освіти України, який реалізується програмами та навчально-методичним забезпеченням, що затверджуються Міністерством освіти і науки України. У ньому зведено норми і положення, що визначають державні вимоги до рівня освіченості, розвиненості та вихованості дитини 6 (7) років; сумарний кінцевий показник набутих дитиною компетенцій  перед її вступом до школи.

Базовий компонент дошкільної освіти України грунтується на основних положеннях Міжнародної конвенції ООН про права дитини, Законах України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», інших нормативних актах стосовно дитинства.

Засадами нового Базового компонента дошкільної освіти виступили:

– визнання самоцінності дошкільного дитинства, його особливої ролі в розвитку особистості;

– збереження дитячої субкультури;

– створення сприятливих умов для формування особистісної зрілості дитини, її базових якостей;

– пріоритет повноцінного проживання дитиною сьогодення у порівнянні з підготовкою до майбутнього етапу життя;

– повага до дитини, врахування індивідуального особистого досвіду дошкільника;

– компетентнісний підхід до розвитку особистості, збалансованість набутих знань, умінь, навичок, сформованих бажань, інтересів, намірів та особистісних якостей і вольової поведінки дитини;

– надання пріоритету соціально-моральному розвитку особистості, формування у дітей уміння узгоджувати особисті інтереси з колективними;

– формування у дітей цілісної, реалістичної картини світу, основ світогляду. 

 
Електронна система реєстрації до дошкільних навчальних закладів Харківської області http://sadik.kh.ua/ 

 ***************************


Відповідно до наказу ДНіО ХОДА від 19.05.2017 №171 «Про підсумки проведення ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році»:

 Моісеєву Світлану Олександрівну, вихователя Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 Краснокутської селищної  ради Краснокутського району Харківської області, нагороджено дипломом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації учасника ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь груп загального розвитку»,

Сургай Тетяну Олексіївну, вихователя-методиста  Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 Краснокутської селищної ради Краснокутського району Харківської області, нагороджено дипломом Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації учасника ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-методист».


Підсумки І (районного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини»

З метою розвитку творчості та педагогічної ініціативи вихователів дошкільних навчальних закладів Краснокутського  району (у тому числі дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів) протягом січня-лютого 2017 року в Краснокутському районі проведено І (районний) тур обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» (далі конкурс).

Для участі у І (районному) турі конкурсу надійшло 8 заяв від педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів району.

Подано матеріали чотирьох учасників від Краснокутського ДНЗ № 1; двох – від Козіївського ДНЗ; одного – з Краснокутського ДНЗ № 2, Краснокутського ДНЗ № 3. 

Не взяли участі у І (районному) турі конкурсу педагогічні працівники Пархомівського ДНЗ,  Дублянського ДНЗ, Колонтаївського ДНЗ, Рябоконівського ДНЗ, Мурафського ДНЗ, Мирнянського ДНЗ, Каплунівського НВК.

За сумою балів, набраних учасниками, визначено 2 переможці і 2 лауреати І (районного) туру конкурсу.


Переможці

І (районного) туру обласного конкурсу 

«Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році

1.     Сургай Тетяна Олексіївна, вихователь-методист Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Краснокутської селищної ради  Краснокутського району Харківської області.

 2.     Моісеєва Світлана Олександрівна, вихователь Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 Краснокутської селищної ради  Краснокутського району Харківської області.


Лауреати

І (районного) туру обласного конкурсу

«Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році


1.     Буряко Олена Миколаївна, вихователь Козіївського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) Козіївської сільської ради  Краснокутського району Харківської області.

 2.      Одінокова Ольга Миколаївна, вихователь Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 Краснокутської селищної ради  Краснокутського району Харківської області.

**********************************

 

Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018