Середа, 19.09.2018, 14:45
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 5
Користувачів: 1
VO


Форма входу

Облік дітей шкільного віку та учнів


ПЕРЕЛІК

закріплених територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Краснокутського району

 

№ п/п

Навчальний заклад

Населені пункти, вулиці, провулки

 

І.  Заклади загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів

1

Городнянська ЗОШ

с. Городнє

2

Каплунівський НВК

с. Каплунівка, с. Мойка

3

Слобідська ЗОШ

с. Слобідка, с. Зубківка, с. Хутірське, с. Рябоконево, с. Ковалівка, с. Березівка, с. Гринів Яр, с. Комарівка

ІІ.  Заклади загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів

1

В’язівська ЗОШ

с. В’язова, с. Михайлівка, с. Одрада, с. Олійники, с. Рандава, с. Степове

2

Дублянська ЗОШ

с. Дублянка, с. Сонцедарівка, с. Княжа Долина,                          с. Бідило, с. Водяне (крім території, закріпленої за Олексіївською ЗОШ)

3

Олексіївська ЗОШ

с. Олексіївка, с. Прогрес, с. Водяне (вул. Московська з №1 до №94)

4

Качалівська  ЗОШ

 

с. Качалівка, с. Карайкозівка, с. Кустурівка,                                с. Павлюківка, с. Бузове, с. Петровське, с. Шевченкове, с. Михайлівське, с. Китченківка, с. Благодатне,                             с. Ковальчуківка, с. Сергіївка,  с. Коломацький шлях,                      с. Настенківка, с.Бузова, с. Сухомлинівка

5

Козіївська ЗОШ:  

І-ІІ  ст.

с. Козіївка, с. Лучки, с. Прокопенкове, с. Ходунаївка

 ІІІ ст.

с. Козіївка, с. Лучки, с. Прокопенкове, с. Ходунаївка,               с. Городнє,  с. Каплунівка, с. Мойка

6

Колонтаївська ЗОШ:  І-ІІ ст.

с. Колонтаїв, с. Капранське, с. Котелевка, с. Любівка

            ІІІ ст.

с. Колонтаїв, с. Капранське, с. Котелевка, с. Любівка,                  с. Слобідка, с. Зубківка, с. Хутірське, с. Рябоконево,                  с. Ковалівка, с. Березівка, с. Гринів Яр, с. Комарівка

7

Костянтинівська ЗОШ

с. Костянтинівка, с. Ковалівка, с. Кам’яно-Хутірське

8

Краснокутська  гімназія

 

смт. Краснокутськ:

Вулиці - Базарна, Гагаріна, Дачна, Заводська з № 28 до кінця, Зарічна, Охтирська з № 1 до №69, Горянська, Джерельна, Шевченка з № 1 до № 61 та з  №2  до №38; Лесі Українки; Лугова; Миру, Ярова, Набережна, Некрасова, Основ’янська, Перемоги, Першотравнева, Сонячна з № 1 по № 23 та  з №2 по №14; Єдності, Східна, Садова; Берегова, Бориса Зголи, Челюскінців;
Провулки
- Базилевича;     Береговий, Березівський,     Веселий, Вільшанський, Городищанський, Горянський, Грушевий, Дачний, Дослідний, Дружби, Тінистий, Жолобок, Завгороднього, Савинський, Кооперативний, Короткий, Весняний, Красноярський, Крутий, Затишний, Лікарняний, Медовий, Оболонський, Піщаний, Основ’янський, Чернещанський, Першотравневий,  Підварчанський,   Світлий,   Поштовий,   Пригородний,   Злагоди, Пушкінський,      Український,      Садовий,      Слобідський,      Сонячний, Театральний, Каштановий, Єдності,   Червоний, Швейпромівський, Зоряний,  Заклепенка.

Села - Ситники, Степанівка, Основинці, Чернещина

9

Краснокутська ЗОШ № 2

 

смт. Краснокутськ:

Вулиці - Квітуча, Вигінчанська, Заводська з № 1 по № 26, Зелена, Охтирська з № 69  по № 178  (від перетину з вул. Вигінчанською до кінця), Маяківська, Трудова, Шевченка з № 40 до кінця, Молодіжна, Новостроєнівська, Сонячна з № 16 до кінця, Затишна, Савинська, Партизанська, Шкільна, Ювілейна;

Провулки    -    Байрачанський,    Вигінчанський, Гоголя,    Тихий,      Квітучий,  Котелевський, Глиняний, Охтирський, Солов’їний, Трактористів, Тракторний, Козацький, Шевченка, Яровий.

Села - Ситники, Степанівка

10

Мурафська ЗОШ

с. Мурафа, с. Володимирівка, с. Лісне, с. Сорокове,                  с. Мирне, с. Оленівка, с. Пильнянка

11

Пархомівська ЗОШ

с. Пархомівка, с. Павлівка, с. Гаркавець, с. Степове

 










********************







 


Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018