П`ятниця, 23.03.2018, 06:17
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Спортивно-масові заходи

  В Краснокутському районі відбулись змагання з волейболу  серед учнів закладів загальної середньої освіти за програмою щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя».

         17 листопада 2017 року змагання були проведені серед команд дівчат. Учасниками стали 4 команди дівчат 4-х закладів освіти: Краснокутської гімназії – Краснокутського ЦДЮТ, Качалівської ЗОШ, Дублянської ЗОШ та Мурафської ЗОШ.

         Змагання проводились за круговою системою.  Після серії захоплюючих ігор  визначились переможці:

І місце – команда дівчат Качалівської ЗОШ (тренер Калініченко Т.Ю.),

 

ІІ місце – команда дівчат Краснокутської гімназії – Краснокутського ЦДЮТ (тренер Гречкін А.П.),

ІІІ місце – команда дівчат Дублянської ЗОШ (тренер – Ліхачов О.Л.).

         18 листопада 2017 року змагались команди хлопців – волейболістів. Участь в змаганнях взяли 6 команд: Краснокутської гімназії – Краснокутського ЦДЮТ,  Краснокутської ЗОШ №2, Качалівської ЗОШ, Дублянської ЗОШ, Мурафської ЗОШ та Колонтаївської ЗОШ.

         Суддями змагань були вчителі фізичної культури Гречкін А.П. та Ткаченко К.А.  Ігри були видовищними, команди демонстрували якісний рівень підготовки. Результати стали такими:

І місце – команда хлопців Краснокутської гімназії - Краснокутського  ЦДЮТ (тренер – Гречкін А.П.),

ІІ місце – команда хлопців Качалівської ЗОШ (тренер Калініченко Т.Ю.),

ІІІ місце – команда хлопців Дублянської ЗОШ (тренер – Ліхачов О.Л.).

         Суддівська колегія визначила найкращих волейболістів, які вже 23 листопада 2017 року представлять наш район на зональному етапі обласних змагань з волейболу за програмою «Спорт протягом життя».

**************************

     З метою пропаганди і широкого впровадження системи організації шкільної та позашкільної фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи, збереження та зміцнення здоров’я, розвитку основних фізичних якостей і рухових здібностей, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування вмінь і навичок здорового способу життя, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях 11 жовтня 2017 року на стадіоні «Газовик» відбулись районні змагання з міні-футболу на Кубок голови Краснокутської районної державної адміністрації, організовані відділами освіти та культури, молоді та спорту Краснокутської райдержадміністрації.

 До участі в змаганнях прибули 5 команд з навчальних закладів району - Краснокутської гімназії, Краснокутської ЗОШ №2, Олексіївської ЗОШ, Пархомівської ЗОШ, Краснокутського професійного аграрного ліцею. Змагання проводились в старшій віковій категорії. Суддями змагань були: директор Краснокутської ДЮСШ А.М. Акімов та тренери Краснокутської ДЮСШ О.І. Микулінський та В.В. Скляр.

         Матчі команд були цікавими та видовищними.  Згідно з жеребкуванням в кваліфікаційний раунд потрапили команди Краснокутського професійного аграрного ліцею та Краснокутської гімназії. Зустріч завершилась рахунком 2:5 на користь Краснокутської гімназії.

         Перша півфінальна гра відбулась між командами Олексіївської ЗОШ та Краснокутської гімназії. Зустріч завершилась рахунком 1:4 на користь Краснокутської гімназії. Друга півфінальна гра відбулась між командами Пархомівської ЗОШ та Краснокутської ЗОШ №2.  Перемогу з рахунком 6:1 в цій грі здобула команда Пархомівської ЗОШ.

         Фінал між командами Краснокутської гімназії та Пархомівської ЗОШ видався яскравим та хвилюючим. Гравці боролися за перемогу, не шкодуючи ні себе, ні суперників. Переможцем цього матчу, як і турніру загалом, стала команда Пархомівської ЗОШ, здолавши опір суперника з рахунком 2:0.

         І ось довгоочікувана мить нагородження! Для відзначення всіх учасників змагань прибув голова Краснокутської районної державної адміністрації О.О. Белоцький, який уважно спостерігав за матчами. Олексій Олександрович привітав учасників змагань, побажав нових яскравих перемог та пообіцяв всебічну підтримку всім спортсменам району.

         Усі 5 команд -  учасники змагань з міні-футболу на Кубок голови Краснокутської районної державної адміністрації отримали футбольні м’ячі.

Дипломи та спеціальні відзнаки отримали: кращий бомбардир змагань – учень Пархомівської ЗОШ Дронь Євген та кращий воротар – учень Краснокутської гімназії Сушинський Олександр.

   

Срібні медалі та диплом срібного призера отримала команда Краснокутської гімназії.

Головна нагорода змагань – Кубок голови Краснокутської районної державної адміністрації та золоті медалі переможців з рук очільника району отримала команда Пархомівської ЗОШ. А ще на переможців очікує спеціальна відзнака – поїздка на стадіон «Металіст».

Вітаємо переможців! Пишаємось вами!

**************************

04 жовтня 2017 року в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбулись змагання з легкої атлетики (з п’яти видів програми) серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів  Краснокутського району.

Організаторами цих змагань стали відділи освіти і культури, молоді та спорту Краснокутської райдержадміністрації.  Мета та завдання цих змагань - пропаганда і широке впровадження системи організації шкільної та позашкільної фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи, збереження та зміцнення здоров’я, розвиток основних фізичних якостей і рухових здібностей, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування вмінь і навичок здорового способу життя, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, визначення переможців  для представництва Краснокутського району у змаганнях вищого рівня.

У змаганнях взяли участь 10 загальноосвітніх навчальних закладів  І-ІІІ ступенів (Краснокутська гімназія, Краснокутська ЗОШ №2, Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Козіївська ЗОШ, Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пархомівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.). Усього для участі в змаганнях прибуло 120 учнів – юнаків та дівчат віком 17 років і молодше.  Згідно з Положенням змагання з легкої атлетики є особисто-командними та включають в себе такі види:

Дівчата – біг на: 60 м, 400 м, 1500 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра (3 кг.)

Юнаки – біг на: 60 м, 400 м, 1500 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра (5 кг.)

Головним суддею цих змагань був призначений Сургай Віталій Іванович, головним секретарем – Бєлєнкова Лариса Олексіївна.

Найкращі результати в особистому заліку продемонстрували та були нагороджені грамотами відділів освіти і  культури, молоді та спорту:

У виді «Біг 60 м»:

І місце – Саєнко Надія (Качалівська ЗОШ) та Пісний Віталій (Мурафська ЗОШ);

ІІ місце – Тарасенко Мар’яна (Козіївська ЗОШ) та Зосим Ярослав (Пархомівська ЗОШ);

ІІІ місце – Кузуб Дар’я (Мурафська ЗОШ) та Фалейчик Тарас (Краснокутська гімназія).

         У виді «Біг 400 м»:

І місце – Луценко Анна (Олексіївська ЗОШ) та Хохотва Владислав (Пархомівська ЗОШ);

ІІ місце – Пушкар Альона (Мурафська ЗОШ) та Сідельник Артем (Колонтаївська ЗОШ);

ІІІ місце – Желновач Катерина (Мурафська ЗОШ) та Фалейчик Тарас (Краснокутська гімназія).

 

         У виді «Біг 1500 м»:

І місце – Цибинога Станіслав (Краснокутська гімназія) та Бибик Діана (Козіївська ЗОШ);

ІІ місце – Мікла Ігор (Дублянська ЗОШ) та Білоброва Олександра (Костянтинівська ЗОШ);

ІІІ місце – В’юнник Віталій (Мурафська ЗОШ) та Тарасенко Руслана (Козіївська ЗОШ).

У виді «Штовхання ядра»:

І місце – Савко Анатолій (Мурафська ЗОШ) та Темнохуд Маргарита (Козіївська ЗОШ);

ІІ місце – Митюк Владислав (Козіївська ЗОШ) та Бідило Тетяна (Мурафська ЗОШ);

ІІІ місце – Пономаренко Іван (Олексіївська ЗОШ) та Троцька Альона (Пархомівська ЗОШ);

У виді «Стрибок в довжину з розбігу»:

І місце – Тарасенко Мар’яна (Козіївська ЗОШ) та Цибинога Станіслав (Краснокутська гімназія);

ІІ місце – Александрова Ангеліна (Колонтаївська ЗОШ) та Хохотва Владислав (Пархомівська ЗОШ);

ІІІ місце – Желновач Катерина (Мурафська ЗОШ) та Пісний Віталій (Мурафська ЗОШ).

 

У командному заліку після запеклої спортивної боротьби визначились переможці:

І місце –Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Краснокутська гімназія.

 

         Вітаємо наших спортсменів з успіхами та бажаємо підкорення ще вищих вершин!


Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018