Понеділок, 20.11.2017, 03:23
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Спортивно-масові заходи

     З метою пропаганди і широкого впровадження системи організації шкільної та позашкільної фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи, збереження та зміцнення здоров’я, розвитку основних фізичних якостей і рухових здібностей, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування вмінь і навичок здорового способу життя, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях 11 жовтня 2017 року на стадіоні «Газовик» відбулись районні змагання з міні-футболу на Кубок голови Краснокутської районної державної адміністрації, організовані відділами освіти та культури, молоді та спорту Краснокутської райдержадміністрації.

 До участі в змаганнях прибули 5 команд з навчальних закладів району - Краснокутської гімназії, Краснокутської ЗОШ №2, Олексіївської ЗОШ, Пархомівської ЗОШ, Краснокутського професійного аграрного ліцею. Змагання проводились в старшій віковій категорії. Суддями змагань були: директор Краснокутської ДЮСШ А.М. Акімов та тренери Краснокутської ДЮСШ О.І. Микулінський та В.В. Скляр.

         Матчі команд були цікавими та видовищними.  Згідно з жеребкуванням в кваліфікаційний раунд потрапили команди Краснокутського професійного аграрного ліцею та Краснокутської гімназії. Зустріч завершилась рахунком 2:5 на користь Краснокутської гімназії.

         Перша півфінальна гра відбулась між командами Олексіївської ЗОШ та Краснокутської гімназії. Зустріч завершилась рахунком 1:4 на користь Краснокутської гімназії. Друга півфінальна гра відбулась між командами Пархомівської ЗОШ та Краснокутської ЗОШ №2.  Перемогу з рахунком 6:1 в цій грі здобула команда Пархомівської ЗОШ.

         Фінал між командами Краснокутської гімназії та Пархомівської ЗОШ видався яскравим та хвилюючим. Гравці боролися за перемогу, не шкодуючи ні себе, ні суперників. Переможцем цього матчу, як і турніру загалом, стала команда Пархомівської ЗОШ, здолавши опір суперника з рахунком 2:0.

         І ось довгоочікувана мить нагородження! Для відзначення всіх учасників змагань прибув голова Краснокутської районної державної адміністрації О.О. Белоцький, який уважно спостерігав за матчами. Олексій Олександрович привітав учасників змагань, побажав нових яскравих перемог та пообіцяв всебічну підтримку всім спортсменам району.

         Усі 5 команд -  учасники змагань з міні-футболу на Кубок голови Краснокутської районної державної адміністрації отримали футбольні м’ячі.

Дипломи та спеціальні відзнаки отримали: кращий бомбардир змагань – учень Пархомівської ЗОШ Дронь Євген та кращий воротар – учень Краснокутської гімназії Сушинський Олександр.

   

Срібні медалі та диплом срібного призера отримала команда Краснокутської гімназії.

Головна нагорода змагань – Кубок голови Краснокутської районної державної адміністрації та золоті медалі переможців з рук очільника району отримала команда Пархомівської ЗОШ. А ще на переможців очікує спеціальна відзнака – поїздка на стадіон «Металіст».

Вітаємо переможців! Пишаємось вами!

**************************

04 жовтня 2017 року в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбулись змагання з легкої атлетики (з п’яти видів програми) серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів  Краснокутського району.

Організаторами цих змагань стали відділи освіти і культури, молоді та спорту Краснокутської райдержадміністрації.  Мета та завдання цих змагань - пропаганда і широке впровадження системи організації шкільної та позашкільної фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи, збереження та зміцнення здоров’я, розвиток основних фізичних якостей і рухових здібностей, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування вмінь і навичок здорового способу життя, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, визначення переможців  для представництва Краснокутського району у змаганнях вищого рівня.

У змаганнях взяли участь 10 загальноосвітніх навчальних закладів  І-ІІІ ступенів (Краснокутська гімназія, Краснокутська ЗОШ №2, Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Козіївська ЗОШ, Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пархомівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.). Усього для участі в змаганнях прибуло 120 учнів – юнаків та дівчат віком 17 років і молодше.  Згідно з Положенням змагання з легкої атлетики є особисто-командними та включають в себе такі види:

Дівчата – біг на: 60 м, 400 м, 1500 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра (3 кг.)

Юнаки – біг на: 60 м, 400 м, 1500 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра (5 кг.)

Головним суддею цих змагань був призначений Сургай Віталій Іванович, головним секретарем – Бєлєнкова Лариса Олексіївна.

Найкращі результати в особистому заліку продемонстрували та були нагороджені грамотами відділів освіти і  культури, молоді та спорту:

У виді «Біг 60 м»:

І місце – Саєнко Надія (Качалівська ЗОШ) та Пісний Віталій (Мурафська ЗОШ);

ІІ місце – Тарасенко Мар’яна (Козіївська ЗОШ) та Зосим Ярослав (Пархомівська ЗОШ);

ІІІ місце – Кузуб Дар’я (Мурафська ЗОШ) та Фалейчик Тарас (Краснокутська гімназія).

         У виді «Біг 400 м»:

І місце – Луценко Анна (Олексіївська ЗОШ) та Хохотва Владислав (Пархомівська ЗОШ);

ІІ місце – Пушкар Альона (Мурафська ЗОШ) та Сідельник Артем (Колонтаївська ЗОШ);

ІІІ місце – Желновач Катерина (Мурафська ЗОШ) та Фалейчик Тарас (Краснокутська гімназія).

 

         У виді «Біг 1500 м»:

І місце – Цибинога Станіслав (Краснокутська гімназія) та Бибик Діана (Козіївська ЗОШ);

ІІ місце – Мікла Ігор (Дублянська ЗОШ) та Білоброва Олександра (Костянтинівська ЗОШ);

ІІІ місце – В’юнник Віталій (Мурафська ЗОШ) та Тарасенко Руслана (Козіївська ЗОШ).

У виді «Штовхання ядра»:

І місце – Савко Анатолій (Мурафська ЗОШ) та Темнохуд Маргарита (Козіївська ЗОШ);

ІІ місце – Митюк Владислав (Козіївська ЗОШ) та Бідило Тетяна (Мурафська ЗОШ);

ІІІ місце – Пономаренко Іван (Олексіївська ЗОШ) та Троцька Альона (Пархомівська ЗОШ);

У виді «Стрибок в довжину з розбігу»:

І місце – Тарасенко Мар’яна (Козіївська ЗОШ) та Цибинога Станіслав (Краснокутська гімназія);

ІІ місце – Александрова Ангеліна (Колонтаївська ЗОШ) та Хохотва Владислав (Пархомівська ЗОШ);

ІІІ місце – Желновач Катерина (Мурафська ЗОШ) та Пісний Віталій (Мурафська ЗОШ).

 

У командному заліку після запеклої спортивної боротьби визначились переможці:

І місце –Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Краснокутська гімназія.

 

         Вітаємо наших спортсменів з успіхами та бажаємо підкорення ще вищих вершин!

 *****************************************

08 вересня 2017 року на стадіоні «Газовик» відбулося святкування Дня фізичної культури та спорту, організоване спільно відділами освіти та культури, молоді та спорту Краснокутської райдержадміністрації. Учасниками заходу стали учні загальноосвітніх, дошкільних навчальних закладів та вихованці Краснокутської дитячо – юнацької спортивної школи.

Захід розпочався «Парадом переможців»: урочистою ходою пройшли переможці обласних змагань зі своїми тренерами - наставниками:

команда Краснокутської дитячо – юнацької спортивної школи – бронзовий призер Чемпіонату області з футболу (тренери Микулінський О.І., Шеляг О.С.)

Дмитро Оберемок – вихованець Краснокутської дитячо – юнацької спортивної школи , який виборов ІІІ місце в змаганнях на Кубок області з гирьового спорту (тренер Дударик Р.О.)

команда Краснокутської гімназії – переможець (І м.) обласних змагань з легкоатлетичного чотирьохборства (тренери Гречкін А.П., Бєлєнкова Л.О.)

команда Краснокутської гімназії – призер (ІІ м.) обласних змагань «Старти надій» (тренер – Гречкін А.П.).

команда Краснокутської гімназії – бронзовий призер обласного етапу військово – спортивної гри «Сокіл»(«Джура») в конкурсах «Відун» та «Військово – спортивна смуга перешкод» (тренер Усатий В.О.)

команда Мурафської ЗОШ – бронзовий призер Чемпіонату області з баскетболу 3х3 серед дівчат (Шкільна баскетбольна ліга України) разом з командою хлопців – переможців зонального етапу Чемпіонату області з баскетболу 3х3 серед хлопців (Шкільна баскетбольна ліга України) (тренер Сургай В.В.)

команда Пархомівської ЗОШ – призер Всеукраїнських змагань «Козацький гарт  2016», переможець (ІІ м.) обласних змагань «Козацький гарт 2017»  (тренер - Лісняк С.Д.)

Далі учасники заходу були запрошені на оздоровчий забіг.

 

На урочистій частині заходу найкращих спортсменів району привітали: завідувач районного методичного кабінету відділу освіти О.В. Рибак, яка передала вітання від начальника відділу освіти О.Г. Медяник та головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту В.А. Дмитрюк.

За високий професіоналізм, особистий внесок в розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, досягнуті успіхи у навчанні та вихованні  дітей та учнівської молоді за підсумками  2016/2017 навчального року та з нагоди Дня фізичної культури та спорту грамотами відділу освіти  були нагороджені:

-                     Бєлєнкова Лариса Олексіївна, вчитель Краснокутської гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова ; 

-                     Власенко Олександр Петрович, вчитель Козіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-                      Гречкін Анатолій Петрович, вчитель Краснокутської гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова;  

-                     Гришко Тетяна Миколаївна, вчитель Колонтаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-                     Дударик Роман Олександрович, тренер Краснокутської дитячо – юнацької спортивної школи;

-                     Лісняк Сергій Дмитрович, вчитель Пархомівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-                     Микулінський Олексій Іванович, тренер Краснокутської дитячо – юнацької спортивної школи;

-                     Сургай Віталій Володимирович, вчитель Мурафської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-                     Усатий Володимир Олександрович, вчитель Краснокутської гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова   ;

-                      Торяник Володимир Іванович, вчитель Козіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

-                     Шеляг Олег Сергійович, тренер Краснокутської дитячо – юнацької спортивної школи.

  

Своїми виступами спортсменів району вітали творчий колектив спортивного танцю  «Dreamteam» (тренер – Наталія Жученко) та майстер оригінального жанру Сергій Литовченко.

Святкове дійство продовжилось легкоатлетичною естафетою. В якій взяли участь учні 10 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів Краснокутського району та вихованці Краснокутського ПАЛу.

Результати естафети:

І місце – команда Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце -  команда Краснокутської гімназії;

ІІІ місце – команда Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

         Далі учасники заходу мали можливість спостерігати яскраве видовище  - дві товариські зустрічі з футболу.  

  

         В першій грі команда Краснокутської ДЮСШ зустрічалась з командою Шелестівської сільської ради. Матч закінчився з рахунком  0:3 на користь гостей, які мали незначну вікову перевагу.

  

         Друга гра була захопюючою та рівною – зустрічались команди Краснокутської ДЮСШ та Охтирської ДЮСШ. Основний час зустрічі закінчився з рахунком 2:2.  Переможця визначала серія пенальті, в якій наша команда здобула перемогу з рахунком 6 : 5.

         Пишаємось нашими спортсменами та їх тренерами та наставниками!  Бажаємо яскравого спортивного сезону 2017 – 2018 та нових спортивних досягнень! 

*******************



       17 червня 2017 року на футбольному полі смт. Ковшарівка  Куп’янського району пройшла фінальна частина чемпіонату області з футболу серед ДЮСШ середньої вікової групи. Команда вихованців Краснокутської ДЮСШ після перемоги в ¼ над командою ДЮСШ смт. Сахновщина з рахунком 4:2 також вийшли до фіналу  з командами  ДЮСШ м.Куп'янськ, м.Ізюм, м.Красноград. Після жеребкування в першому півфіналі грали команди ДЮСШ Красноград -ДЮСШ Ізюм, рахунок 2:0. Наші юнаки грали в другому півфіналі з господарями, але зазнали поразки з рахунком 4:0. За третє місце ДЮСШ-Краснокутськ грала з юнаками з ДЮСШ-Ізюм. Основний час   закінчився з рахунком 1:1, а в серії 11-метрових ударів ми перемогли з рахунком 5:3.

Незважаючи на чотири пенальті в наші ворота за дві гри, вихованці

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2017