Субота, 25.11.2017, 04:38
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Учнівські олімпіади, конкурси

2016/2017 навчальний рік

Результати участі команди Краснокутського району в ІІ (обласному) етапі  конкурсу-захисту МАН 2017 року 

(Наказ ДНіО ХОДА від 21.02.2017 №39 "Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році")

·       І місце  Грубнік Анюта, учениця 11 класу Олексіївської ЗОШ І – ІІІ ст.

·       ІІ місце –  Лісняк Анна, учениця 11 класу Пархомівської ЗОШ І – ІІІ ст.                  

·        ІІІ місце – Зінченко Еліна,  учениця 11 класу Олексіївської ЗОШ І – ІІІ ст.

Вітаємо з перемогою Бреславського Миколу Андрійовича, учня 9 класу Краснокутської гімназії, який отримав ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2016/2017 н.р. (учитель Кравченко Наталія Василівна), ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  російської мови та літератури у 2016/2017 н.р. (учителі Нижник Надія Миколаївна, Замазій Тетяна Григорівна).

Вітаємо з перемогою Порохню Тімура Геннадійовича, учня 11 класу Краснокутської гімназії, який отримав ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2016/2017 н.р. (учитель Качайло Юрій Іванович).

Вітаємо з перемогою Костенко Анастасію Юріївну,ученицю 8 класу Краснокутської гімназії, яка отримала ІІІ місце в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2016/2017 н.р. (учитель Комар Наталія Федорівна).

(Наказ ДНО ХОДА вІд 09.03.2017 №59 "Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2016/2017 навчальному році")

2015/2016 навчальний рік

Вітаємо учнів - переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2015/2016

н.р. ( Наказ ДНО ХОДА від 12.03.2016 №91 «Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2015/2016 навчальному році»)

ІІІ місце з трудового навчання

Цовма Богдан – учень 9 класу Дублянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

ІІІ місце з інформаційних технологій

Порохня Тімур – учень 10 класу Краснокутської гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області







Вітаємо учнів - переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році  

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція «Всесвітня історія»

ІІ місце

Козінцева Лариса Володимирівна, учениця 11 класу Олексіївської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ТА СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

Секція «Філософія»

ІІІ місце

Благодир Ярослава Юріївна, учениця 11 класу Колонтаївської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

Секція «Агрономія»

ІІІ місце

Лісняк Анна Сергіївна, учениця 10 класу Пархомівської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області



Вітаємо  НОВОХАТСЬКОГО АРТЕМА, учня 11 класу Краснокутської гімназії Краснокутської районної ради Харківської області, - лауреата обласного фестивалю ораторського мистецтва у 2015/2016 навчальному році


2014/2015 навчальний рік

 Вітаємо учнів - переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2014/2015 н.р.

ІІІ місце з правознавства

Дубинка Анастасія, учениця 11 класу Краснокутської гімназії  (вчитель  Кравченко Н.В.)




І місце з екології


Педан Інна, учениця 11 класу Козіївська ЗОШ І-ІІІ ст.  (вчитель  Власенко Л.І.)



ІІІ місце з географії

Дубинка Анастасія, учениця 11 класу Краснокутської гімназії  (вчитель  Комар Н.Ф.)


ІІІ місце з інформатики

Паречин Владлен, учень 11 класу Краснокутської гімназії (вчитель Левченко Р.В.)

ІІІ місце з біології

Жорник Тетяна, учениця 9 класу Краснокутської гімназії (вчитель Момот Н.В.)

Черниш Анна, учениця 11 класу Краснокутської гімназії (вчитель Момот Н.В.)

ІІІ місце з історії

Дубинка Анастасія, учениця 11 класу Краснокутської гімназії  (вчитель  Краля Т.В)

Гавриш Аліна, учениця 9 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Бабак Н.М.)

 ІІІ місце з хімії

Макарчук Катерина, учениця 11 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель Власенко Л.І.)

 

Вітаємо учнів - переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України у 2014/2015 навчальному році

 

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ІСТОРІЇ

Секція «Історичне краєзнавство»

ІІ місце

Дубинка Анастасія, учениця 11 класу Краснокутської гімназії  (вчитель  Краля Т.В.)


НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Секція «Біологія людини»

ІІІ місце     

 Педан Інна, учениця 11 класу Козіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської  області (вчитель Власенко Л.І.)

Секція «Валеологія»

ІІІ місце      

Макарчук Катерина, учениця 11 класу Козіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (вчитель Власенко Л.І.)

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ НАУКИ  ПРО ЗЕМЛЮ

Секція «Географія та ландшафтознавство»

ІІІ місце      

Угрюмова Анна, учениця 11 класу Колонтаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (вчитель Манєкіна О.І.)


  2013/2014 навчальний рік

Вітаємо учнів - переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2013/2014 н.р.

 

ІІ місце з екології

Черниш Анна, учениця 10 класу Краснокутської гімназії  (вчитель Момот Н.В.)

 Педан Інна, учениця 10 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ст.  (вчитель Власенко Л.І.)

 

ІІ місце з фізичної культури

Сургай Дмитро, учень 11 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст.(вчитель Сургай В.)

 

ІІІ місце з географії

Дубинка Анастасія, учениця 10 класу Краснокутської гімназії  (вчитель Комар Н.Ф.)

Прокопюк Павло, учень 9 класу Качалівської ЗОШ І-ІІІ ст.  (вчитель Рибак Г.П.)

ІІІ місце з правознавства

Дубинка Анастасія, учениця 10 класу Краснокутської гімназії  (вчитель Кравченко Н.В.)

 

ІІІ місце з біології

Жорник Тетяна, учениця 8 класу Краснокутської гімназії  (вчитель Момот Н.В.)

 Даценко Катерина, учениця 11 класу Краснокутської гімназії  (вчитель Даценко О.А.)

ІІІ місце з російської мови та літератури

Губська Ірина, учениця 10 класу Краснокутської гімназії  (вчителі Замазій Т.Г. та Нижник Н.М.)


Вітаємо учнів - переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  учнів-членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році:

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ХІМІЇ ТА БІОЛОГІЇ

Секція «Зоологія, ботаніка»

ІІІ місце     

-        Педан Інна Юріївна, учениця 10 класу Козіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської  області (вчитель Власенко Л.І.)

Секція «Валеологія»

ІІ місце      

-        Макарчук Катерина Андріївна, учениця 10 класу Козіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (вчитель Власенко Л.І.)

НАУКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА АГРАРНИХ НАУК

Секція «Екологія»

ІІІ місце     

-        Дубинка Анастасія Миколаївна, учениця 10 класу Краснокутської гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області(вчитель Михайлова Т.І.)

Секція «Агрономія»

          ІІІ місце

          - Плєхов Ігор Олександрович, учень 10 класу Пархомівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області (вчитель Рич О.В.)



-->
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2017