Понеділок, 23.04.2018, 20:40
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Форма входу

Виховна робота********************

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада 2017 року в закладах загальної середньої освіти Краснокутського району були проведені заходи:

-         Тематичні бесіди, години спілкування, засідання «круглих столів», лекції, семінари за темами: «Герої нашого краю – патріоти України, єдиної суверенної держави», «Герої сьогодення», «Подвиг, непідвладний часу», «Хто вони Герої Небесної сотні?», «Причини початку Революції Гідності в Україні», «Часи не обирають…».

-         У музеях та бібліотеках були організовані тематичні виставки художньої літератури, історичних документів та публікацій відповідної тематики за темами: «Україна в боротьбі за державність», «В єдності сила народу», «Герої не вмирають».

-         Організовано перегляд відеофільмів, що відображають патріотизм і мужність громадян, які в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.

 

Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять про героїв Революції, які віддали своє життя за права і свободу людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

    

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

****************************

27 жовтня 2017 року в закладах освіти Краснокутського району відбулись заходи, присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників. Були організовані уроки мужності, лінійки пам’яті, години спілкування та перегляд документальних фільмів.

У нашому календарі є багато дат, які нагадують нам про ті далекі рокиДругої світової війни. Кожне наше місто чи село, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників щорічно відзначається 28-го жовтня.

Ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про героїв завжди буде жити в наших серцях!

     

***************************** 

12 жовтня 2017 року  в навчальних закладах Краснокутського району був проведений комплекс заходів, що включав в  себе цикл уроків мужності, бесід, лекцій, круглих столів, святкових лінійок, уроків – реквіємів, спортивних змагань та  козацьких розваг, присвячених Дню захисника України під загальним меседжем «Під захистом українських військових». Теми заходів: «В єдності наша сила», «З Україною в серці», «Мужність і відвага крізь покоління». На заходи були запрошені ветерани війни та військової служби, учасники бойових дій та антитерористичної  операції в Донецькій і Луганській областях. Учні району взяти участь у Всеукраїнській молодіжній та дитячій акції «Напиши листа захиснику України».

У шкільних бібліотеках навчальних закладів були організовані виставки книг та документальних матеріалів на теми  «Козацькому роду нема переводу» та «На захисті рідної землі».

У Краснокутській гімназії з метою виховання у дітей та юнацтва активної громадянської позиції, національної гідності і самосвідомості, любові до своєї Батьківщини пройшли урок мужності та  конкурс козацької пісні і строю. Урок мужності був проведений на тему «Під захистом українських військових». Почесними гостями заходу стали учасники антитерористичної операції на Сході України: майор Зінченко Віталій Васильович - заступник військового комісара з територіальної оборони Краснокутського РВК; старший лейтенант Чуйко Андрій Іванович – заступник  військового комісара – начальник мобілізаційного відділення Краснокутського РВК, та сержант Крикун Сергій Костянтинович – начальник служби захисту інформації Краснокутського РВК. Перед школярами виступили заступник директора з виховної роботи В.Н. Чечуйко, який окреслив історичний аспект відзначення в Україні Дня захисника України та  майор Зінченко Віталій Васильович - заступник військового комісара з територіальної оборони Краснокутського РВК, який розповів про власний досвід участі в АТО та яскравий приклад мужності та героїзму, продемонстрований Сергієм Крикуном. 

Почесні гості стали суддями проведеного в цей же день конкурсу козацької пісні і строю, до них приєднались наказний отаман Краснокутського слобідського козацтва Юрій Рупета та методист РМК відділу освіти Наталія Бреславська.  Учасниками  конкурсу стали учні 5-11 класів гімназії, які продемонстрували вміння та навички виконання стройового маршу повним складом класів по команді командира,  а також виконання маршової козацької пісні. Слід відзначити високий рівень підготовки кожного класу до участі в конкурсі. Кращими з кращих був визнаний 9-Б клас (класний керівник – Момот Н.В.), який отримав спеціальну відзнаку – козацьку булаву.

     

В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено:

-         Уроки захисників на теми «Воля дорожча за життя», «Від козаків до кіборгів», «Козацькому роду нема переводу», «Тої слави козацької повік не забудем», «Майбутній захисник України» тощо (1-11 класи),

-         Урок історії «УПА – спадкоємиця козацьких військових традицій і звитяг армії УНР» (11 клас),

-         Козацькі розваги (5-11 класи),

-         тематичні екскурсії до шкільного музею.

Учні 5 класу поклали квіти на могилу воїна Алимова Р.М., загиблого під час АТО.

Лідери учнівського самоврядування виготовили листівки та привітали ними земляків-учасників АТО з Днем захисника України.

Кожен навчальний заклад  працював за розробленим планом відзначення Дня захисника України, всі заходи були спрямовані на формування у школярів активної патріотичної позиції, відповідальності за свою Батьківщину, готовності захищати суверенітет і територіальну цілісність України, виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу.

*****************************

 Кращі юні співаки Харківщини 10 жовтня 2017 року взяли участь у фіналі обласного етапу конкурсу «Яскраві діти України», який проходив під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної на головній сцені ХНАТОБу.

       Краснокутщину представляла ГУСАКОВА ДІАНА, учениця Краснокутської гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області.

       

      Участь у вокальних змаганнях брали діти у віці від 6 до 14 років із усіх районів та міст області – у різних жанрах – від академічного та класичного співу до народного та навіть джазового.

**************************

04 жовтня 2017 року на базі Краснокутської гімназії відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва, в якому взяли участь 9 учнів із 8 загальноосвітніх навчальних закладів:

 

1. Давидова Єлизавета – учениця 10 класу Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів;

2. Темнохуд Маргарита  - учениця 11 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

3. Александрова Ангеліна – учениця 10 класу Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

4. Таран Аліна – учениця 10 класу Краснокутської гімназії;

5. Колісник Лілія – учениця 11 класу Краснокутської гімназії;

6. Сухін Владислав – учень 10 класу Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

7. Реп'ях Ольга - учениця 11 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

8. Іващенко Анастасія - учениця 11 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

9. Косенко Вікторія - учениця 11 класу Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

 

Переможцями фестивалю стали:

І місце – учень 10 класу Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сухін Владислав;

ІІ місце - учениця 10 класу Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Давидова Єлизавета;

ІІІ місце - учениця 11 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Темнохуд Маргарита. 1 червня 2017 року в Краснокутському районному будинку культури відбувся урочистий захід «Обдарована дитина Краснокутщини». Це свято, яке спрямоване на підтримку обдарованих дітей нашого району, їх батьків та вчителів, відбувається вже вдруге. Нам приємно, що його ініціатором є голова Харківської обласної державної адміністрації, депутат Харківської обласної ради Юлія Олександрівна Світлична.

         Перед початком заходу учасники мали можливість переглянути виставку-презентацію досягнень учнів нашого району. Експозиції виставки представляли: художні роботи випускниці Краснокутської гімназії Раїси Генової, дипломи, грамоти та кубки за спортивні досягнення, портфоліо кращих учнів Краснокутщини.

Перлиною виставки-презентації стала Книга «Обдарована дитина Краснокутщини», подарована учням нашого району депутатом Харківської обласної ради Юлією Олександрівною Світличною. Сьогодні до неї записано імена 10-ти найкращих учнів Краснокутського району.

Урочисту місію нагородження кращих з кращих здійснили почесні гості: заступник начальника Департаменту освіти і науки  Харківської облдержадміністрації Володимир Васильович Ігнатьєв; голова Краснокутської районної державної адміністрації Олександр Сергійович Марчук; депутат Харківської обласної ради Микола Борисович Пушкар; заступник голови Краснокутської районної ради Тетяна Василівна Краля.

   

У своєму виступі Володимир Васильович Ігнатьєв привітав всіх присутніх, та найбільше -  винуватців урочистостей: «Адже саме завдяки таким дітям, як ви, маю надію, ми можемо бути впевнені у майбутньому нашої держави, у розбудові її наукового, творчого, спортивного, освітнього потенціалу. А ваші наставники-педагоги та батьки, які доклали чимало зусиль у ваше становлення як особистості, - за що їм щира та безмежна вдячність, - будуть завжди пишатися своїми дітьми-вихованцями та радіти вашим перемогам і здобуткам.Нехай Краснокутщина і надалі славиться своїми юними талановитими, обдарованими, зірковими дітьми та мудрими педагогами!»

Володимир Васильович вручив подяки та цінні подарунки - електронні книги від депутата Харківської обласної ради Ю.О. Світличної кращим учням району. Їх отримали:

·        Грубнік Анюта, учениця Олексіївської школи, номінація «Кращий учень року».

·        Бреславський Микола, учень Краснокутської гімназії, номінація «Інтелектуал»;

·        Сілін Антон, учень Пархомівської школи, номінація «Лідер»;

·        Порохня Тімур, учень Краснокутської гімназії, номінація «Ерудит»;

·        Зінченко Еліна, учениця Олексіївської школи, номінація «Юний дослідник»;

·        Костенко Анастасія, учениця Краснокутської гімназії, номінація «Відкриття року».

·        Півторацький Максим, учень Краснокутської  школи № 2, номінація  «Юний талант»;

·        Генова Раїса, учениця Краснокутської гімназії, номінація «Творча особистість».

·        Лісняк Анна,  учениця Пархомівської школи, номінація «Науковець»;

·        Гугля Віталій, учень Краснокутської гімназії, номінація «Спортсмен року».

Подяки депутата Харківської обласної ради також були вручені батькам нагороджених учнів.

Нагрудний знак «Відмінник освіти» Міністерства освіти і науки України отримали директор Каплунівського навчально-виховного комплексу  КУРИЛО ТАМАРА МИКОЛАЇВНА та директор Пархомівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів МОСКАЛЕНКО СВІТЛАНА ЛЕОНІДІВНА.

До привітальних слів приєднався голова Краснокутської районної державної адміністрації Олександр Сергійович Марчук та вручив разом з почесними гостями  подяки депутата Харківської обласної ради Ю.О. Світличної кращим вчителям району, діти яких досягли в цьому навчальному році високих результатів:

1.     КАЧАЙЛУ ЮРІЮ ІВАНОВИЧУ, вчителю інформатики Краснокутської гімназії

2.     СВИСТУНУ ЮРІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ, вчителю історії Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

3.     КОМАР НАТАЛІЇ ФЕДОРІВНІ, вчителю географії Краснокутської гімназії

4.     КРАВЧЕНКО НАТАЛІЇ ВАСИЛІВНІ, вчителю правознавства Краснокутської гімназії

5.     НИЖНИК НАДІЇ МИКОЛАЇВНІ, вчителю російської мови Краснокутської гімназії

6.     ГРЕЧКІНУ АНАТОЛІЮ ПЕТРОВИЧУ, вчителю фізичної культури Краснокутської гімназії

7.     РИЧ ОКСАНІ ВАЛЕНТИНІВНІ, вчителю біології Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018