Понеділок, 20.08.2018, 04:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Виховна робота**********

У закладах загальної середньої освіти Краснокутського району постійно проводиться робота щодо формування в учнів навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях, залучення їх до вивчення історії пожежно-рятувальної справи, популяризації здорового способу життя. Яскравим прикладом цієї роботи є створені дружини юних пожежних в Пархомівській ЗОШ І-ІІІ ст. («Рятівник») та Качалівській ЗОШ І-ІІІ ст («101»). Ці дружини постійно проводять агітаційну роботу серед учнівської, педагогічної та батьківської громад. Традиційним в районі є також проведення фестивалю дружин юних пожежних.

   

         17 квітня 2018 року переможці районного фестивалю - дружина юних пожежних Пархомівської ЗОШ «Рятівник» - взяла участь у зональному етапі фестивалю, що відбувся в м. Валки. Наша дружина стала наймолодшою серед учасників фестивалю, показала достойний виступ та отримала безцінний досвід.

  

********************

Щороку 22 березня відзначається Всесвітній День води.  До святкування цього дня долучилася цьогоріч і  Козіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області.

Разом із запрошеними гостями - Белоцьким Олексієм Олександровичем, головою Краснокутської райдержадміністрації, Медяник Оленою Григорівною,  начальником відділу освіти Краснокутської райдержадміністрації, Зіньковським Олегом Миколайовичем, начальником Краснокутського міжрайонного управління водного господарства, Ситим Артемом Олексійовичем, заступником начальника Краснокутського міжрайонного управління водного господарства, Овчаренко Валентиною Олексіївною,  секретарем Козіївської сільської ради, - учнівський та педагогічний колектив закладу із задоволенням переглянули виступ шкільної агітбригади «Еколог».

Учениця 5 класу Макарчук Наталія та  учениця 6 класу Власенко Дарина, які працюють над проблемою захисту водних ресурсів у науково-дослідницькому напрямку, у цікавій формі розповіли про значення та користь води для людей.

    

Завершилось же свято нагородженням переможців конкурсу малюнків на тему  «Життя – це вода»; учнів, які  підготували  наукові проекти,  та учнів, які декламували вірші, написані  їхніми батьками.

   

Головне завдання цього свята, яке пройшло на високому рівні - нагадування всім нам про величезну важливість води для підтримання життя на нашій планеті – було досягнуто!

********************

На виконання плану заходів щодо відзначення 140-ої річниці з дня     народження видатного українського кобзаря Івана Іовича Кучугури-Кучеренка 22 березня 2018 року в приміщенні кімнати-музею "Світлиця" Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів для учнів 7-11 класів відбувся тематичний захід.

З життєвим та творчим шляхом бандуриста присутніх на заході ознайомили учні 8 та 9 класів Лісняк В., Рушниченко А., Новосельцева А., Шеремета С., Саміло А., Кривцун А.  Учениця 10 класу Троцька А. прочитала твір І.І.Кучугури-Кучеренка  "Дума про Симона Петлюру". Вчитель історії Карабут В.М. ознайомила присутніх із копіями документів та фотографій. Співробітник Пархомівського художнього музею Боклаг А.А. розповіла про український народний інструмент – бандуру. Звучав  аудіозапис пісні "Балада  про бандуриста".

Заходи, присвячені вшануванню видатного земляка,   протягом 2018 року відбудуться в кожному закладі загальної середньої освіти Краснокутського району.

        

******************

Традиційно український народ у весняний березневий час звертається до Великого Кобзаря. Тарас Шевченко став для України постаттю більшою, ніж просто класиком поезії. Ніколи в історії конкретна людина не мала для конкретного народу настільки велике значення. Шевченко живе вічно в нашій пам’яті не лише завдяки творам, які стали ритмом серця кожного українця, але й завдяки тому, що він вперше висловив те, що згодом стане основою, доктриною української нації. Він не був особливим, він був таким, як ми, але він став першим, хто не боявся, першим, хто не мовчав, і тому він славиться у віках, і дні його народження та смерті ми відзначаємо щорічно. 

          

     У  закладах загальної середньої освіти та шкільних бібліотеках Краснокутського району в період 12-16 березня 2018 року проходять традиційні заходи, присвячені Тарасу Григоровичу Шевченку: бібліотечні уроки та тематичні заходи, конкурси читців та літературно- музичні  години, конкурси творів та малюнків.

          
************

З нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада 2017 року в закладах загальної середньої освіти Краснокутського району були проведені заходи:

-         Тематичні бесіди, години спілкування, засідання «круглих столів», лекції, семінари за темами: «Герої нашого краю – патріоти України, єдиної суверенної держави», «Герої сьогодення», «Подвиг, непідвладний часу», «Хто вони Герої Небесної сотні?», «Причини початку Революції Гідності в Україні», «Часи не обирають…».

-         У музеях та бібліотеках були організовані тематичні виставки художньої літератури, історичних документів та публікацій відповідної тематики за темами: «Україна в боротьбі за державність», «В єдності сила народу», «Герої не вмирають».

-         Організовано перегляд відеофільмів, що відображають патріотизм і мужність громадян, які в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина.

 

Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять про героїв Революції, які віддали своє життя за права і свободу людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

    

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

****************************

27 жовтня 2017 року в закладах освіти Краснокутського району відбулись заходи, присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників. Були організовані уроки мужності, лінійки пам’яті, години спілкування та перегляд документальних фільмів.

У нашому календарі є багато дат, які нагадують нам про ті далекі рокиДругої світової війни. Кожне наше місто чи село, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників щорічно відзначається 28-го жовтня.

Ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про героїв завжди буде жити в наших серцях!

     

***************************** 

12 жовтня 2017 року  в навчальних закладах Краснокутського району був проведений комплекс заходів, що включав в  себе цикл уроків мужності, бесід, лекцій, круглих столів, святкових лінійок, уроків – реквіємів, спортивних змагань та  козацьких розваг, присвячених Дню захисника України під загальним меседжем «Під захистом українських військових». Теми заходів: «В єдності наша сила», «З Україною в серці», «Мужність і відвага крізь покоління». На заходи були запрошені ветерани війни та військової служби, учасники бойових дій та антитерористичної  операції в Донецькій і Луганській областях. Учні району взяти участь у Всеукраїнській молодіжній та дитячій акції «Напиши листа захиснику України».

У шкільних бібліотеках навчальних закладів були організовані виставки книг та документальних матеріалів на теми  «Козацькому роду нема переводу» та «На захисті рідної землі».

У Краснокутській гімназії з метою виховання у дітей та юнацтва активної громадянської позиції, національної гідності і самосвідомості, любові до своєї Батьківщини пройшли урок мужності та  конкурс козацької пісні і строю. Урок мужності був проведений на тему «Під захистом українських військових». Почесними гостями заходу стали учасники антитерористичної операції на Сході України: майор Зінченко Віталій Васильович - заступник військового комісара з територіальної оборони Краснокутського РВК; старший лейтенант Чуйко Андрій Іванович – заступник  військового комісара – начальник мобілізаційного відділення Краснокутського РВК, та сержант Крикун Сергій Костянтинович – начальник служби захисту інформації Краснокутського РВК. Перед школярами виступили заступник директора з виховної роботи В.Н. Чечуйко, який окреслив історичний аспект відзначення в Україні Дня захисника України та  майор Зінченко Віталій Васильович - заступник військового комісара з територіальної оборони Краснокутського РВК, який розповів про власний досвід участі в АТО та яскравий приклад мужності та героїзму, продемонстрований Сергієм Крикуном. 

Почесні гості стали суддями проведеного в цей же день конкурсу козацької пісні і строю, до них приєднались наказний отаман Краснокутського слобідського козацтва Юрій Рупета та методист РМК відділу освіти Наталія Бреславська.  Учасниками  конкурсу стали учні 5-11 класів гімназії, які продемонстрували вміння та навички виконання стройового маршу повним складом класів по команді командира,  а також виконання маршової козацької пісні. Слід відзначити високий рівень підготовки кожного класу до участі в конкурсі. Кращими з кращих був визнаний 9-Б клас (класний керівник – Момот Н.В.), який отримав спеціальну відзнаку – козацьку булаву.

     

В Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено:

-         Уроки захисників на теми «Воля дорожча за життя», «Від козаків до кіборгів», «Козацькому роду нема переводу», «Тої слави козацької повік не забудем», «Майбутній захисник України» тощо (1-11 класи),

-         Урок історії «УПА – спадкоємиця козацьких військових традицій і звитяг армії УНР» (11 клас),

-         Козацькі розваги (5-11 класи),

-         тематичні екскурсії до шкільного музею.

Учні 5 класу поклали квіти на могилу воїна Алимова Р.М., загиблого під час АТО.

Лідери учнівського самоврядування виготовили листівки та привітали ними земляків-учасників АТО з Днем захисника України.

Кожен навчальний заклад  працював за розробленим планом відзначення Дня захисника України, всі заходи були спрямовані на формування у школярів активної патріотичної позиції, відповідальності за свою Батьківщину, готовності захищати суверенітет і територіальну цілісність України, виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу.

*****************************

 Кращі юні співаки Харківщини 10 жовтня 2017 року взяли участь у фіналі обласного етапу конкурсу «Яскраві діти України», який проходив під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної на головній сцені ХНАТОБу.

       Краснокутщину представляла ГУСАКОВА ДІАНА, учениця Краснокутської гімназії імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області.

       

      Участь у вокальних змаганнях брали діти у віці від 6 до 14 років із усіх районів та міст області – у різних жанрах – від академічного та класичного співу до народного та навіть джазового.

**************************

04 жовтня 2017 року на базі Краснокутської гімназії відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва, в якому взяли участь 9 учнів із 8 загальноосвітніх навчальних закладів:

 

1. Давидова Єлизавета – учениця 10 класу Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів;

2. Темнохуд Маргарита  - учениця 11 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

3. Александрова Ангеліна – учениця 10 класу Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

4. Таран Аліна – учениця 10 класу Краснокутської гімназії;

5. Колісник Лілія – учениця 11 класу Краснокутської гімназії;

6. Сухін Владислав – учень 10 класу Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

7. Реп'ях Ольга - учениця 11 класу Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

8. Іващенко Анастасія - учениця 11 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

9. Косенко Вікторія - учениця 11 класу Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

 Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018