Субота, 26.05.2018, 13:11
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1345]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

02 лютого 2018 року на базі Краснокутської гімназії відбувся профорієнтаційний захід

         У межах обласної Програми взаємодії вищих навчальних закладів і загальноосвітніх закладів щодо допомоги вступникам 2018 року у підготовці до ЗНО, що діє за ініціативи Департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та Харківського університетського консорціуму, за підтримки голови Краснокутської районної державної адміністрації 02 лютого 2018 року на базі Краснокутської гімназії відбувся профорієнтаційний захід.

Метою заходу було ознайомлення молоді з діяльністю ХНУМГ імені О.М. Бекетова, який є профільним з підготовки кадрів для міського господарства та життєзабезпечення міст. Випускники шкіл нашого району мали змогу ознайомитись з основними напрямами діяльності ХНУМГ імені О.М. Бекетова, дізнатися про підготовчі курси до ЗНО, школи розвитку для школярів за різними напрямами, зорієнтуватись щодо вибору майбутньої професії та можливостей працевлаштування.

 Захід розпочала начальник відділу освіти Медяник Олена Григорівна, яка передала вітання від голови Краснокутської РДА О.О. Белоцького. У  своїй промові наголосила, що  вибір професії – важлива ланка у життєвому і професійному становленні людини, що саме правильно вибрана професія дає відчуття задоволення від роботи, можливість реалізувати себе як особистість та громадянин своєї держави.

    

Ведучою профорієнтаційної зустрічі була Малиніна Т.В. - директор Центру доуніверситетської освіти і кар'єри. Кожному із гостей було надано слово. Перед майбутніми абітурієнтами виступили декани, доценти та викладачі факультетів: Ткачов В.О - декан факультету інженерних мереж та екології міст,   Барабашин В.В. - доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності факультету транспортних систем та технологій; Атинян А.О. - доцент кафедри технології будівельного виробництва та будівельних матеріалів  будівельного факультету; Якунін О.А. - викладач кафедри систем електропостачання та електрозабезпечення міст  факультету електропостачання і освітлення міст; Угоднікова О.І. – ст. викладач кафедри туризму та готельного господарства факультету менеджменту;   Вяткін К.І. - викладач кафедри міського будівництва  факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва; Кухтін К.В. - асистент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку  факультету економіки і підприємства,  Цибульник О.В. - викладач Житлово-комунального коледжу.

   

Учні отримали вичерпну інформацію про університет, про факультети і спеціальності, дозвілля та інновації закладу, дні відкритих дверей,  виставки, турніри, олімпіади. На заході представлений відеофільм «Наш Університет» та показові виступи студентських творчих колективів.

Після офіційної частини відбулося спілкування викладачів університету з учнями шкіл району. У профорієнтаційному заході взяли участь 160 учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти району: Краснокутської гімназії, Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Костянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 Сподіваємося, що обмін досвідом між викладачами університету, вчителями загальноосвітніх шкіл дадуть можливість абітурієнтам якісно підготуватись до ЗНО і вступити до обраного вищого навчального закладу.

Категорія: Новини | Додав: VO (06.02.2018)
Переглядів: 103 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018