Вівторок, 12.12.2017, 22:58
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [966]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

04.10.2017 відбулись змагання з легкої атлетики серед учнів ЗНЗ

04 жовтня 2017 року в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбулись змагання з легкої атлетики (з п’яти видів програми) серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів  Краснокутського району.

Організаторами цих змагань стали відділи освіти і культури, молоді та спорту Краснокутської райдержадміністрації.  Мета та завдання цих змагань - пропаганда і широке впровадження системи організації шкільної та позашкільної фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи, збереження та зміцнення здоров’я, розвиток основних фізичних якостей і рухових здібностей, залучення до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування вмінь і навичок здорового способу життя, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних секціях, визначення переможців  для представництва Краснокутського району у змаганнях вищого рівня.

У змаганнях взяли участь 10 загальноосвітніх навчальних закладів  І-ІІІ ступенів (Краснокутська гімназія, Краснокутська ЗОШ №2, Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Козіївська ЗОШ, Колонтаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Пархомівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Дублянська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Качалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.). Усього для участі в змаганнях прибуло 120 учнів – юнаків та дівчат віком 17 років і молодше.  Згідно з Положенням змагання з легкої атлетики є особисто-командними та включають в себе такі види:

Дівчата – біг на: 60 м, 400 м, 1500 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра (3 кг.)

Юнаки – біг на: 60 м, 400 м, 1500 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра (5 кг.)

Головним суддею цих змагань був призначений Сургай Віталій Іванович, головним секретарем – Бєлєнкова Лариса Олексіївна.

Найкращі результати в особистому заліку продемонстрували та були нагороджені грамотами відділів освіти і  культури, молоді та спорту:

У виді «Біг 60 м»:

І місце – Саєнко Надія (Качалівська ЗОШ) та Пісний Віталій (Мурафська ЗОШ);

ІІ місце – Тарасенко Мар’яна (Козіївська ЗОШ) та Зосим Ярослав (Пархомівська ЗОШ);

ІІІ місце – Кузуб Дар’я (Мурафська ЗОШ) та Фалейчик Тарас (Краснокутська гімназія).

         У виді «Біг 400 м»:

І місце – Луценко Анна (Олексіївська ЗОШ) та Хохотва Владислав (Пархомівська ЗОШ);

ІІ місце – Пушкар Альона (Мурафська ЗОШ) та Сідельник Артем (Колонтаївська ЗОШ);

ІІІ місце – Желновач Катерина (Мурафська ЗОШ) та Фалейчик Тарас (Краснокутська гімназія).

 

         У виді «Біг 1500 м»:

І місце – Цибинога Станіслав (Краснокутська гімназія) та Бибик Діана (Козіївська ЗОШ);

ІІ місце – Мікла Ігор (Дублянська ЗОШ) та Білоброва Олександра (Костянтинівська ЗОШ);

ІІІ місце – В’юнник Віталій (Мурафська ЗОШ) та Тарасенко Руслана (Козіївська ЗОШ).

У виді «Штовхання ядра»:

І місце – Савко Анатолій (Мурафська ЗОШ) та Темнохуд Маргарита (Козіївська ЗОШ);

ІІ місце – Митюк Владислав (Козіївська ЗОШ) та Бідило Тетяна (Мурафська ЗОШ);

ІІІ місце – Пономаренко Іван (Олексіївська ЗОШ) та Троцька Альона (Пархомівська ЗОШ);

У виді «Стрибок в довжину з розбігу»:

І місце – Тарасенко Мар’яна (Козіївська ЗОШ) та Цибинога Станіслав (Краснокутська гімназія);

ІІ місце – Александрова Ангеліна (Колонтаївська ЗОШ) та Хохотва Владислав (Пархомівська ЗОШ);

ІІІ місце – Желновач Катерина (Мурафська ЗОШ) та Пісний Віталій (Мурафська ЗОШ).

 

У командному заліку після запеклої спортивної боротьби визначились переможці:

І місце –Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце – Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Краснокутська гімназія.

     

         Вітаємо наших спортсменів з успіхами та бажаємо підкорення ще вищих вершин!

Категорія: Новини | Додав: VO (04.10.2017)
Переглядів: 41 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2017