Субота, 26.05.2018, 15:06
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1345]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

Більш як 500 пропозицій за 10 днів
Більш як 500 пропозицій за 10 днів: на EdEra можна ознайомитися з оновленими проектами програм інтегрованого курсу «Природничі науки»

На онлайн платформі EdEra завершилося публічне обговорення проектів програм інтегрованого курсу "Природничі науки" для 10-11 класів – лише за 10 днів отримано 503 пропозиції для удосконалення програм. Оновлені проекти вже розміщено на онлайн-платформі EdEra.

Усі коментарі, отримані під час публічного обговорення, враховані авторськими колективами, що займалися розробкою проектів. На онлайн-платформі також розміщено таблицю, в якій автори програм дають зворотній зв’язок та власний коментар щодо кожної отриманої пропозиції.

«Це вже третє публічне онлайн-обговорення, що проводить МОН на платформі EdEra, і цей механізм вже продемонстрував свою ефективність. Перше обговорення програм початкових класів стало безпрецедентним за своєю відкритістю, не знижуючи планку, аналогічне обговорення було щодо програм 5-9 класів та інтегрованого курсу. Цей механізм дає можливість залучити до обговорення  без перебільшення в сотні разів більше людей, ніж звичний механізм, що поширений у державних органах», - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Загалом на обговорення було виставлено 4 різні проекти програм інтегрованого курсу "Природничі науки".  До розробки кожного з проектів долучилися як вчителі-практики, так і профільні експерти.

«До кінця серпня доопрацьовані програми будуть розглядатись  Національною академією наук України. Отже, так чи інакше, ми ще раз отримаємо зауваження і пропозиції та будемо на них реагувати. Для нас було надзвичайно важливо, щоб з нашими проектами змогли ознайомитися не лише науковці, а, в першу чергу, вчителі-практики, які безпосередньо читатимуть цей курс у майбутньому», - зазначила керівник робочих груп з розроблення програм інтегрованого курсу «Природничі науки» Тетяна Засєкіна.

Нагадуємо, що відкриті публічні обговорення навчальних програм, що проходили на онлайн-платформі EdEra, відбувалися за підтримки благодійного фонду «Відродження».

 

Категорія: Новини | Додав: VO (15.08.2017)
Переглядів: 52 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018