Неділя, 25.02.2018, 04:52
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1128]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

«Граємо з дітьми залюбки» - модеративний семінар для педагогів у Краснокутському ДНЗ №1

        Для дошкільників гра – це і навчання, і праця, і спосіб пізнання навколишнього світу, суспільних взаємин і ще багато іншого. Максимально розкритися, проявити творчість, самостійність, здатність до самореалізації, організації рольових взаємин з однолітками дитині дає змогу сюжетно-рольова гра. Тож дорослий має навчитися правильно, непомітно для дітей керувати такою грою.

       Зважаючи на це, 30.11.2017 було проведено для педагогів нашого закладу модеративний семінар «Граємо з дітьми залюбки». Мета семінару – підвищити рівень знань і вмінь щодо організації ігрової діяльності дітей дошкільного віку, розширювати обізнаність щодо методів та прийомів керівництва іграми, розвивати творчий підхід, підвищувати педагогічну майстерність та розвивати творчі здібності.

      З метою підготовки до семінару було проведено значну попередню роботу з педагогами, а саме:  консультації, опрацювання методичної літератури з ігрової діяльності, переглянуто ряд відкритих заходів – використання рухливої гри на занятті з фізкультури, сюжетно-рольові ігри «Супермаркет», «Салон краси» в середніх групах, використання дидактичної гри на заняттях, театралізація та драматизація в старших групах.

         

      Ведучими семінару були вихователь-методист Сургай Т.О. та вихователь  Лулакова О.О. Педагоги побудували піраміду запитань з ігрової діяльності дітей та провели бліц-опитування для перевірки рівня знань. Для удосконалення прийомів дитячої гри учасники семінару залучилися до гри «Чарівник своєї справи». Щоб відпочити, зробили «Емоційну паузу» і переглянули відеоряд «Ігри дітей закладу дошкільної освіти». Одним із пунктів семінару була «Інформаційна хвилинка», де  музичний керівник Сита І.О. презентувала свою участь у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Іграшки та ігрові посібники в системі засобів формування життєвої компетентності дітей дошкільного віку», а вихователь Лулакова О.О. ознайомила з презентацією  «Класифікація ігрової діяльності в ДНЗ».  З метою обміну отриманої інформації вихователі представили сюжетно-рольові ігри, в яких виконували ролі дітей. Всі учасники семінару отримали велике задоволення.

      Тож вихователі, які грають з дітьми, - виграють і в особистісному, і в професійному сенсі! 

    

Категорія: Новини | Додав: VO (04.12.2017)
Переглядів: 149 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018