Субота, 20.10.2018, 23:15
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1503]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

Як краснокутські дошкільнята у туристичний похід ходили :)

   

Дошкільний вік - відповідний час для формування у дитини основ сприйняття світу. Діти дуже емоційні, чуйні та милосердні й сприймають природу як живий організм. Екологічне виховання дошкільнят насамперед, спрямоване на формування позитивного ставлення дитини до навколишнього середовища - землі, води, флори, фауни. Навчити дітей любити і берегти природу, дбайливо використовувати природні багатства - головні завдання екологічного виховання.

Саме з такою метою працює гурток екологічно-природничого спрямування для дітей старшого дошкільного віку в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1.

Під керівництвом провідного фахівця з екологічної освіти національного природного парку «Слобожанський» Колонтаєвської  Анни Олександрівни здійснюється самостійна діяльність дітей, їх безпосереднє ознайомлення з об'єктами та явищами природи. Протягом заняття малюки вчаться відчувати, бачити та розуміти красу природи, її унікальність, неповторність, поступово збагачуючи світ.

Як різноманітна сама природа, так і в роботі гуртка використовуються різноманітні форми та методи: екскурсії, бесіди, спостереження, екологічні ігри та подорожі, експериментальна діяльність і творчі завдання.

Так, 10 жовтня 2018 року  під час туристичного походу до НПП «Слобожанський» діти старшого дошкільного віку ознайомилися з природою рідного краю, дізналися цікавинки про мешканців лісу, явища природи. Дошкільнятам сподобався осінній ліс, який вразив своєю різноманітністю кольорів та пейзажів. Неабияке задоволення діти отримали від проведених конкурсів та ігор.

Тож маємо надію, що співпраця Краснокутського ДНЗ №1 та НПП «Слобожанський» принесе відчутні плоди – виховає у дітей  любов до природи та дбайливе ставлення до навколишнього середовища, адже дітлахи отримують масу позитивних емоцій та нових знань, безпосередньо спілкуючись з природою.

           

      

Категорія: Новини | Додав: VO (11.10.2018)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018