Неділя, 27.05.2018, 16:44
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1345]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

Підсумки проведення Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Канюк звичайний – птах року 2017»

Згідно з планом роботи Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості на 2017/2018 навчальний рік, з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи восени 2017 року було проведено районний етап  Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року – 2017».

Для участі в акції учасники надавали роботи за номінаціями:

-          змістовна різнопланова робота (реферати, презентації, малюнки, літературні твори);

-          змістовна природоохоронна,  дослідницько-пропагандистська та практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів (реферати, презентації, малюнки, літературні твори);

-          літературний твір у рамках акції «Птах року-2017» та еколого-просвітницька робота;

-          кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року-2017»;

-          краща поробка, креативність та самобутнє сприйняття орнітофауни в рамках акції «Птах року-2017».

У рамках акції вихованцями гуртків, учнями було сплановано та проведено природоохоронні заходи: екскурсії, вікторини, конкурси, бесіди.

Окрім цього, було проведено масштабну природоохоронно-просвітницьку роботу. Представлені матеріали свідчать про безпосередню участь дітей у вирішенні ряду природоохоронних проблем у ході еколого-натуралістичної  дослідницької роботи.

 Змістовну практичну природоохоронно-пропагандистську роботу у межах районного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року – 2017» журі обласного етапу відзначило та нагородило подякою ученицю 3 класу Пархомівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Качайло Оксану (наказ КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 02.11.2017 № 155 «Про підсумки проведення обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року – 2017»»).

 Креативну і  об`ємну роботу Шешені Артьома, вихованця гуртка «Фантазія», керівником якого є талановита, ініціативна, непосидюча О. М. Рибка, яка надихнула, дала поштовх втілити ідею в реальність і, як результат, - Артьом за допомогою своєї дружньої родини створив поробку «Птах 2017 року – канюк звичайний». Рішенням журі районного етапу було вирішено направити надзвичайно красиву роботу до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Київ для участі у всеукраїнському етапі акції.

Наказом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді міста Києва від 13 березня 2018 року № 30 про підсумки проведення Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Канюк звичайний – птах року 2017» Шешеню Артьома нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та Українського товариства охорони птахів.

На сьогодні робота «Канюк звичайний – птах року 2017» із Краснокутщини  прикрашає один із кабінетів Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді міста Києва. Дякуємо родині Артьома, керівнику гуртка О. М. Рибці за плідну роботу і виховання у дітей допитливості, цікавості та любові до рідної природи.

      

Категорія: Новини | Додав: VO (03.05.2018)
Переглядів: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018