П`ятниця, 22.06.2018, 19:33
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1396]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

ПРОВЕДЕНО НАРАДУ-СЕМІНАР ЗА ТЕМОЮ: «АНАЛІЗ РОБОТИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ У 2017/2018 Н.Р., ЗАВДАННЯ НА ЛІТНІЙ ОЗДОРОВЧИЙ ПЕРІОД ТА НА 2018/2019Н.Р

06 червня  2018 року відповідно до плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації проведено нараду-семінар спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» за темою: «Аналіз роботи закладів дошкільної освіти у 2017/2018 н.р., завдання на літній оздоровчий період та на 2018/2019 н.р.».

У заході взяли участь спеціалісти місцевих органів управління у сфері освіти, методисти районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів, відповідальних за організацію дошкільної освіти, заступники директорів з навчально-виховної роботи навчально-виховних комплексів обласного підпорядкування.

Під час заходу обговорено актуальні питання про створення умов для забезпечення якісної доступної дошкільної освіти в регіоні, санітарно-гігієнічні вимоги  щодо функціонування закладів дошкільної освіти  у літній оздоровчий період, удосконалення роботи електронної системи реєстрації до закладів дошкільної освіти Харківської області.

Учасники заходу проінформовані про стан роботи місцевих органів управління у сфері освіти Харківської області у 2017/2018 н. р. з питань організації дошкільної освіти, результати обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2018 році та II (регіонального) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти.

Окреслено пріоритетні завдання з підготовки до 2018/2019 н.р.; завдання методичних служб району (міста, ОТГ), закладів дошкільної освіти щодо забезпечення якості освітнього процесу, наступності між дошкільної та початковою освітою в умовах реалізації Концепції Нової української школи; розкрито особливості організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за освітньою програмою «Впевнений старт».

У нараді-семінарі  взяли участь 68 осіб.


Від Краснокутського району участь у семінарі взяла методист з дошкільної освіти РМК відділу освіти Гуменюк В.П.

Kaпустіна Н.О. виступ_1.

Єфімова Т.Б.

Капустіна Н.О. виступ_2.

Кривенцова О.М.

Остапенко А.С. виступ-2

Остапенко А.С. виступ_1

Резнікова С.Ю.

Руднєва С.М.

Категорія: Новини | Додав: VO (07.06.2018)
Переглядів: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018