Субота, 26.05.2018, 13:03
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1345]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

Стан краєзнавчої роботи у закладах освіти Краснокутщини розглянуто на засіданні обласної методичної ради КЗ «Харківська обласна станція юних туристів»

26 квітня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» відбулося засідання обласної методичної ради за темою «Стан краєзнавчої роботи у закладах освіти Близнюківського, Дворічанського та Краснокутського районів».

Світлана Вікторівна Бутенко, директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості, під час свого виступу-презентації зазначила, що робота з краєзнавства у районі здійснюється шляхом проведення пошукової роботи педагогів з дітьми, дослідження історії рідного краю, беручи участь у обласних історико-краєзнавчих акціях та історико-краєзнавчих пошукових експедиціях. Зауважила на тому, що «…ніколи не вичерпається допитливість людини, яка прагне дізнатися, що відбувалося на землі, де вона народилася і живе, і що було до неї, як жили її прародичі, що переживали, з якими труднощами стикалися, як їх переборювали.».

Довела до відома учасників засідання також і те, що під час пошуково-дослідницької краєзнавчої роботи учнів і вихованців, вивчення історичної та культурної спадщини, проведення дослідницької роботи під керівництвом педагогів виявлено багато видатних особистостей, «…і тому педагогічним колективом ЦДЮТ вирішено детальніше попрацювати та підготувати матеріали до видання збірника «Видатні люди Краснокутщини». »

Від імені педагогів і дітей Краснокутського району Бутенко С.В. подякувала Валентині Андріївні Редіній, директору Харківській обласній станції юних туристів, та колективу за те, що кожного року публікують збірники дитячих робіт, у які входять і роботи дітей Краснокутщини.

Поряд з роботою, що ведеться з краєзнавства, ознайомила учасників методичної ради з таємничими перлинами Краснокутщини. Відповідаючи на безліч поставлених запитань від учасників засідання, що стосувалися саме визначних краснокутських місць, було зрозуміло, що Краснокутщина неабияк зацікавила учасників заходу. Тому Світлана Вікторівна, завершуючи свій виступ, запросила на гостини до Краснокутщини усіх бажаючих й подякувала усім за увагу.

Категорія: Новини | Додав: VO (28.04.2018)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018