Середа, 25.04.2018, 13:23
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1258]


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

У тестах ЗНО з іноземної мови буде аудіювання

Завдання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови у 2018 році міститимуть аудіювання.

Про це повідомив Центр оцінювання якості освіти.

"Найсуттєвіші зміни внесено до сертифікаційних робіт з англійської, іспанської, німецької та французької мов: додано нову частину "Розуміння мови на слух (аудіювання)”, збільшено кількість завдань і час, відведений на виконання сертифікаційної роботи, обумовлено порядок зарахування результатів для визначення оцінки державної підсумкової атестації випускників 2018 року, які вивчали мову на рівні стандарту або академічному та профільному рівні". зазначено у повідомленні.

Для аудіювання передбачено 30 хвилин. Учасники прослухають кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин, а потім дадуть відповіді на різнопланові запитання.

"Ці завдання перевірятимуть здатність розуміти почуте й вибирати необхідну інформацію з прослуханих текстів. Аудіозаписи відтворюватимуться двічі.Учасники матимуть час (до 10 хвилин) для перенесення своїх відповідей на завдання частини "Розуміння мови на слух (аудіювання)” у бланк А", пояснили в центрі.

Загалом тести з іноземної мови триватимуть 150 хвилин. Тестування передбачає завдання з різними рівнями складності.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації вираховуватимуть таким чином:

1. результат виконання всіх 59 завдань тесту буде зараховано як результат ЗНО (за шкалою 100–200) під час прийому до закладів вищої освіти;

2. учасники, які оберуть іноземну мову як предмет ДПА, отримають результат державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12) залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

  • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань.
  • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32 і 49–59.

Раніше Центр оцінювання якості освіти випустив рекомендації, на що потрібно зважати, готуючись до зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо, в умовах вступу на 2018 рік збереглися всі коефіцієнти та додаткові бали. А щоб вступити до вишів на медичні спеціальності, тепер абітурієнтам потрібно набрати не менше 150 балів з кожного предмету на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Також вже визначені дати проведення ЗНО у 2018 році.

Категорія: Новини | Додав: VO (10.11.2017)
Переглядів: 41 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018