Четвер, 24.05.2018, 20:41
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1340]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

У закладах загальної середньої освіти Краснокутщини пройшли навчально-польові заняття за програмою предмета «Захист Вітчизни».


   

Протягом 25-27 квітня 2018 року на виконання вимог програми предмета «Захист Вітчизни», з метою закріплення теоретичних і практичних навичок, набутих учнями 11-х класів на заняттях предмета «Захист Вітчизни», та військово-патріотичного виховання молоді, підготовки учнів  до служби у Збройних силах України в закладах загальної середньої освіти району пройшли триденні навчально-польові заняття.

26 квітня 2018 року з метою закріплення теоретичних і практичних навичок, набутих учнями 11-х класів на заняттях предмета «Захист Вітчизни» на базі Краснокутської гімназії відбулось районне практичне заняття, на якому традиційно відбуваються змагання з прикладних навичок предмета  «Захист Вітчизни». У цьому році учасниками змагань  стали учні 9 ЗЗСО району (Краснокутська гімназія, Пархомівська ЗОШ, Мурафська ЗОШ, Козіївська ЗОШ, Костянтинівська ЗОШ, Колонтаївська ЗОШ, Качалівська ЗОШ, Олексіївська ЗОШ, Дублянська ЗОШ) та Краснокутського ПАЛу. Змагання відбувались в двох групах та включали в себе такі види: «Підтягування», «Збирання й розбирання автомата Калашникова», «Стрільба», «Цивільний захист», «Метання гранати». Головним суддею було призначено керівника методичного об’єднання учителів предмета «Захист Вітчизни» Павла Миколайовича Раїну.

Учні району демонстрували вміння, набуті на уроках предмету «Захист Вітчизни». Найкращі результати продемонстрували:

·        у виді «Метання гранати»

І місце - Оберемок Дмитро (Краснокутський ПАЛ);

ІІ місце – Хохотва Владислав (Пархомівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Момот Андрій (Козіївська ЗОШ);

ІІІ місце – Погорєлов Юрій (Краснокутський ПАЛ) та Митюк Владислав (Козіївська ЗОШ).

·        у виді «Підтягування»

І місце – Здоров Роман (Краснокутський ПАЛ);

ІІ місце – Анохін Руслан (Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІІ місце – В’юнник Віталій (Мурафська ЗОШ) та Митюк Владислав (Козіївська ЗОШ).

·        у виді «Збирання й розбирання автомата Калашникова»

І місце – Прилуцький Валентин (Костянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст);

ІІ місце – Стецюра Олег (Краснокутський ПАЛ);

ІІІ місце – Сургай Максим (Мурафська ЗОШ І-ІІІ ст.)

·        у виді «Стрільба»

І місце – Кочмарський Михайло (Олексіївська ЗОШ І-ІІІ ст.);

ІІ місце – В’юнник Євгеній (Краснокутська гімназія);

ІІІ місце – Комар Іван (Краснокутська гімназія)

·        у виді «Цивільний захист»

І місце – Кохан Валентин (Козіївська ЗОШ);

ІІ місце – Анохін Руслан (Костянтинівська ЗОШ);

ІІІ місце – Жаріков Денис (Козіївська ЗОШ).

В командному заліку за сумою балів всіх видів змагань місця розподілились таким чином:

І група:

І місце – Козіївська ЗОШ (вч. Торяник В.І.)

ІІ місце – Мурафська ЗОШ (вч. Сургай В.В.)

ІІІ місце – Краснокутський ПАЛ (вч. Шеляг С.І.)

ІІ група:

І місце – Костянтинівська ЗОШ (вч. Пономаренко Ю.В.)

ІІ місце – Колонтаївська ЗОШ (вч. Павлюченко Ю.Г.)

ІІІ місце - Качалівська ЗОШ (вч. Раїна П.М.)

       

   

Категорія: Новини | Додав: VO (02.05.2018)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018