Середа, 25.04.2018, 13:22
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1258]


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

З 04 по 10 грудня 2017 року традиційно проходить в закладах освіти району Всеукраїнський тиждень права

Традиція Всеукраїнського тижня права започаткована з 2008 року. 21 травня 2008 року Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України ініціювала загальноукраїнський форум «Тиждень права» як національну правову традицію. Метою проведення Тижня права є утвердження поваги до права та довіри до його інститутів і працівників як правової традиції в українському суспільстві. Історичний розвиток нашої цивілізації на всіх етапах свого становлення постійно перетинався з одними і тими ж питаннями, які надалі були окреслені і узагальнені в цілісне поняття ─ права людини.

   

З 04 по 10 грудня 2017 року традиційно проходить в закладах освіти району  Всеукраїнський тиждень права. Переважну більшість шкільної родини складають діти. Тому розпочали Всеукраїнський тиждень права з висвітлення прав дитини, проаналізували основоположні документи в галузі прав людини в Україні, положення міжнародних нормативно-правових актів та Конституції України, використовуючиілюстративний матеріал, презентації та відеоматеріали відповідно до теми тижня.

Упродовж тижня права в загальноосвітніх школах району було проведено такі заходи:

-         урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини;

-         лекції;

-         ігри-подорожі;

-         семінари;

-         конкурси малюнків;

-         книжкові виставки літератури правового змісту;

-         екскурсію для учнів до Центру-музею ДУ «Курязька виховна колонія імені А.С. Макаренка» та до Краснокутського районного суду.

  

Вже тривалий період ми крокуємо до демократії, рівноправ’я, справедливості, гуманізму, заплативши за це високу ціну. Тому дуже важливо усвідомлювати  цінність даних нам законів, прав, норм, що регулюють всі сторони людської діяльності, дотримуватись їх, виховуючи в собі законослухняних громадян.

      

Ми приєднуємося до цієї ініціативи і бажаємо всім нам розуму і мудрості. Ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків.

     

 

Категорія: Новини | Додав: VO (14.12.2017)
Переглядів: 91 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018