Середа, 25.04.2018, 13:33
Ви увійшли як Гість | Група "Гости" | RSS

Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [1258]


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Форма входу

Головна » НОВИНИ » Новини

За якими групами в соцмережі варто слідкувати батькам, щоб завжди мати актуальну інформацію про виховання, освіту та здоров’я дітей.

За якими групами в соцмережі варто слідкувати батькам, щоб завжди мати актуальну інформацію про виховання, освіту та здоров’я дітей. А також де отримати поради та відповіді на важливі запитання.

«БАТЬКИ SOS»

18700183_1313903725344675_2848598972293705026_n

Спільнота об’єднує понад 60 тисяч учасників. Кожен з них може описати на сторінці ситуацію чи проблему, яка його турбує: стосовно конкретного випадку в класі чи школі або ж в освіті загалом. Інші учасники допомагають з’ясувати, як випадок співвідноситься із законодавством та як на нього можна вплинути.

Багато обговорень та порад стосовно гострих тем: прибирання та чергування, збір коштів, батьківські збори, домашні завдання тощо.

Батьків вчать відстоювати власні права та права дитини і вміти донести свою точку зору до адміністрації навчальних закладів.

«Батьківство»

Це група, де батьки діляться своїм досвідом стосовно виховання дітей та запитують один в одного поради. Найчастіше тут пишуть про дитячі садочки, соцвиплати, здоров’я, харчування, одяг та взуття, розвиток, ігри. Тут також завжди можна попросити поради з пошуку кваліфікованого дитячого лікаря. У спільноті, яка об’єднує понад 60 тисяч учасників, досить оперативно повідомляють про всі новини, що стосуються цих тем, а також про нововведення в освіті.

«Київські хоумскулери/анскулери/сімейні та альтернативні школи»

Групу створили київські батьки, діти яких не навчаються в традиційних школах. Однак теми, які тут обговорюють, важливі для всіх, хто цікавиться альтернативною освітою, не залежно від регіону.

Близько 10 тисяч учасників діляться тут своїм досвідом: як організовують навчання дітей вдома, як це оформлюють офіційно, як здійснюють атестації. Розглядають усі можливі форми навчання: екстернат, дистанційне, очно-заочне.

У групі можна знайти посібники та навчальні матеріали з усіх предметів — з 1-го по 11-й клас. Є також матеріали та поради для дошкільнят.

Інклюзивна освіта. Допомога школі та батькам»

У групі поки менше тисячі учасників, однак тут багато цінних порад для батьків дітей з особливими потребами. А також для вчителів та адміністрацій шкіл, які забезпечують таким дітям доступ до освіти.

Є відповіді на загальні запитання і чіткі інструкції. Наприклад, як потрапити на інклюзивне навчання в садочок або як оформити дитину на інклюзивну форму навчання в школу. Багато роз’яснень стосовно законодавчих актів, офіційних документів, реформи освіти.

Однак є й прості практичні поради на щодень: які тематичні фільми варто подивитися з дітьми чи які новинки літератури не пропустити.

MAMMAS

Близько 20 тисяч учасників тут діляться своїм досвідом батьківства: виховання дітей різного віку, їхнє харчування — від меню немовлят до раціону всієї родини, розвиток на різних етапах становлення. Окремі теми — вибір подарунків для дітей та корисні для розвитку ігри.

«Прививки – вакцины – щеплення – Vaccines Immunizations – Батьки – Родители»

Це об’єднання майже 4 тисяч батьків та лікарів, які обговорюють важливість вакцинації дітей і дорослих.

Багато корисної інформації стосовно вакцин та щеплень, імунітету, профілактики захворювань. А також новини, дослідження та наукові розробки стосовно імунізації.

«Учимся дома. Домашнее образование в Украине»

Батьки дітей, які навчаються вдома, розповідають, наскільки ефективна така система, діляться успішними методиками, обговорюють складнощі та проблеми.

Також можна знайти календар і розклад заходів, які можуть бути цікаві хоумскулерам. Наприклад, новорічні заходи для тих, кому не вистачає спілкування з однолітками. Або курси з вивчення мов чи психологічні тренінги.

«Батьківська спілка»

Це об’єднання батьків, вчителів, політиків та громадських активістів. Їхня мета — вплив на якість освітніх, медичних та інших послуг, від яких залежить комфортне існування і розвиток дітей. Загалом тут близько 2,5 тисяч учасників.

Обговорюють питання шкільного булінгу та запобігання йому, а також будь-які інші порушення прав дитини під час навчального процесу.

Можна отримати практичну допомогу та поради у виборі навчального закладу, а також знайти базу корисних ресурсів для батьків з розвитку дитини. Наприклад, відео з різних освітніх платформ.

«Альтернативна освіта в Україні»

Спільнота тих, хто цікавиться альтернативною освітою, об’єднує близько 2 тисяч учасників. Можна знайти інформацію про альтернативні школи по всій Україні.

Однак детальний графік вебінарів, тренінгів, семінарів та інших заходів, який тут постійно оновлюють, може стати в пригоді й батькам учнів, які відвідують традиційні школи. Можна також знайти конспекти цікавих лекцій про виховання та освіту.

Категорія: Новини | Додав: VO (13.12.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Календар
Архів записів


Пошук
 

Copyright MyCorp © 2018