02.12.2018 відбулися районні змагання з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України) серед команд юнаків двох вікових категорій: старшої (U-17) та молодшої(U-14).

2 грудня 2018 року в спортивній залі Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи відбулись районні змагання з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України) серед команд юнаків двох вікових категорій: старшої (U-17) та молодшої(U-14).
В молодшій групі змагались 7 команд з 5-ти закладів освіти району (Мурафська ЗОШ(2 команди), Пархомівська ЗОШ (2 команди), Краснокутська ЗОШ №2, Козіївська ЗОШ, Колонтаївська ЗОШ). За результатами турніру в молодшій групі І місце здобула команда Козіївської ЗОШ, ІІ місце – команда Колонтаївської ЗОШ, бронза у команди Мурафської ЗОШ-1.
Старшу групу представили 7 команд закладів загальної середньої освіти району (Мурафська ЗОШ, Колонтаївська ЗОШ, Пархомівська ЗОШ, Олексіївська ЗОШ, Краснокутська гімназія, Козіївська ЗОШ, Костянтинівський ліцей). За результатами І місце виборола команда Мурафської ЗОШ, срібло отримала команда Краснокутської гімназії, бронза у команди Козіївської ЗОШ.
Переможці та призери змагань отримали дипломи відділу освіти Краснокутської РДА та баскетбольні м’ячі. Дякуємо за допомогу в організації та проведенні змагань головному судді, директору Краснокутської ДЮСШ Акімову Анатолію Миколайовичу!