Всеукраїнські учнівські олімпіади

Наказ відділу освіти від 19.05.2020 №60 “Про підсумки участі учнів закладів освіти Краснокутського району в  учнівських конкурсах, олімпіадах та змаганнях обласного та Всеукраїнського рівнів у 2019/2020 навчальному році”

 

Вітаємо ученицю 11 класу Краснокутської гімназії Костенко Анастасію:

  • з почесним lll місцем в lll (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури 2019/2020 навчального року (керівники –  Замазій Тетяна Григорівна та Стеценко Валентина Володимирівна, учителі Краснокутської гімназії)!
  • з почесним ll місцем в lll (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії 2019/2020 навчального року (керівник – Комар Наталія Федорівна, учитель географії Краснокутської гімназії)!

Вітаємо учня 9 класу Мурафської ЗОШ l-lll ступенів Медяника Костянтина з почесним lll місцем в lll (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2019/2020 навчального року (керівник – Медяник Олена Григорівна, учитель біології Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступенів)!

 

Вітаємо учня 10 класу Дублянської ЗОШ l-lll ступенів Тимченка Дмитра з почесним lll місцем в lll ( обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2019/2020 навчального року (керівник – Іванія Ірина Григорівна, вчитель історії Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів)!

*****************************

Наказ відділу освіти від 26.12.2019  №255  “Про підсумки проведення ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад із  навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році”

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії у 2019/2020 н.р.:

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва закладу освіти Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади

 

Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Костенко Анастасія Юріївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 математичний Поповічук Валентина Володимирівна  

Вища

Учитель – методист

7,5 ІІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2019/2020 н.р.

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Савченко Юрій Володимирович Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Сидоренко Олександр Вікторович вища 26 ІІІ
2 Мурашко Антон Антонович Олексіїська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Тільна Ірина Володимирівна ІІ 26 ІІІ
3 Марченко Віталій Костянтинович Краснокутська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 універсальний Маклаков Юрій Олексійович І 26 ІІІ
4 Лисенко Катерина

Вячеславівна

Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 універсальний Сидоренко Олександр Вікторович вища 25 ІІІ

 

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці у 2019/2020 н.р.:

 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва закладу загальної середньої освіти  (з ІСУО) Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Кравцова Карина Олексіївна КРАСНОКУТСЬКА ГІМНАЗІЯ ІМЕНІ ГЕРОЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ І.Н.НЕСТЕРОВА КРАСНОКУТСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 8 Універсальний Манжаренко Лариса Миколаївна спеціаліст 61 ІІІ
2 Пахучий Максим Юрійович Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 8 Універсальний Семененко Наталія Володимирівна ІІ 39 ІІІ
3 Ващенко Юлія Олександрівна Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 Універсальний Семененко Наталія Володимирівна ІІ 62 ІІ

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з правознавства у 2019/2020 н.р.:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Тимченко Дмитро Костянтинович Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 Української філології Іванія Ірина Григорівна Вища 36 І
2 Кравченко Владислав Романович Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 10 Універсальний Кравченко Наталія Василівна спеціаліст 29 ІІ

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2019/2020 н.р.:

 

    Повна назва закладу освіти Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Халепа

Аліна

Олексіївна

Краснокутська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 Краснокутської районної ради Харківської області 8 універсальний Чапська

Лариса Павлівна

 

 

І

48 ІІІ
2 Медяник

Костянтин Григорович

Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Медяник Олена Григорівна вища 65,5 І
3 Цілуйко

Катерина

Вікторівна

Краснокутська ЗОШ І-ІІІ ступенів  №2 Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Чапська

Лариса Павлівна

 

 

І

43,2 ІІІ
4 Зосімова

Віра

Владиславівна

Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 універсальний Власенко Наталія

Воллодимирівна

 

 

ІІ

63,5 ІІІ
5 Пивоваров

Данило

Дмитрович

 

Козіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 11 універсальний Власенко

Наталія

Володимирівна

 

ІІ 54,4 ІІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2019/2020 н.р.: 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва закладу освіти Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Медяник

Костянтин Григорович

Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Шопінська Людмила Миколаївна вища 50 ІІ
2 Мельник

Дар’я

Віталіївна

Мурафська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 універсальний Шопінська Людмила Миколаївна вища 34 ІІІ

 

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

у 2019/2020 н.р.: 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 В’юнник Назар Станіславович  Краснокутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Краснокутської районної ради Харківської області 8 Універсальний Белкуші Нелі Геннадіївна  

Вища

 

 

 

73 І
  Кулик Костянтин Сергійович  Краснокутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Краснокутської районної ради Харківської області 8 Універсальний Белкуші Нелі Геннадіївна  

Вища

 

 

 

61 ІІІ
2 Ващенко Юлія Олександрівна Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 Універсальний Садурська Людмила

Леонідівна

ІІ 71 ІІ
3 Ільїна Вікторія Геннадіївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 9 Універсальний Мерзлякова Ірина Геннадіївна І 66 ІІІ
4 Максимов Дімітрій Олексійович Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 10 Математичний Мерзлякова Ірина Геннадіївна І 62 ІІІ

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2019/2020 н.р.:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Повзик Дар’я Сергіївна Качалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 8 універсальний Савицький Олександр Володимирович вища 19 ІІІ
2 Рідкокаша Максим Володимирович Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Бабак Неля Миколаївна І 53 І
3 Котелевська Катерина Володимирівна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Чечуйко Володимир Наумович вища, «старший вчитель» 29 ІІ
4 Цілуйко Катерина Вікторівна Краснокутська загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Левченко Ірини Миколаївни І 18 ІІІ
5 Тимченко Дмитро Костянтинович Дублянська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 української філології Іванія Ірина Григорівна вища,

«старший вчитель»

44 І
6 Лісняк Валерія Сергіївна Пархомівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 української філології Карабут Валентина Миколаївна вища 25 ІІ
7 Стороженко Каріна Григорівна Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 універсальний В’юнник Людмила Миколаївна вища 17 ІІІ
8 Костенко Анастасія Юріївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 математичний Чечуйко Людмила Вікторівна вища 62 І

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури у 2019/2020 н.р.: 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Цілуйко Катерина

Вікторівна

 Краснокутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Краснокутської районної ради Харквської області 9 Універсальний Глухівська Віра Григорівна

 

 

Гончарова Світлана Петрівна

 

Вища

 

 

Вища

60 ІІІ
2 Мельник Дар’я Віталіївна  Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 Української філології Давидич Наталія Миколаївна вища 76 І
3 Костенко Анастасія Юріївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 Математичний Замазій

Тетяна Григорівна

 

Стеценко Валентина Володимирівна

Вища, старший вчитель

 

 

Вища, вчитель –методист

71 І
4 Ачкасова Крістіна Олександрівна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 Математичний Замазій

Тетяна Григорівна

 

Стеценко Валентина Володимирівна

Вища, старший вчитель

 

 

Вища, вчитель –методист

64 ІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики у 2019/2020 н.р.:

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Заріцька Олександра Андріївна Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 7 універсальний Швець Ірина Григорівна вища

 

13 І
2 Желновач Анна Юріївна Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 7 універсальний Драна Тетяна Григорівна вища 10 ІІ
3 Савченко Микола Олександрович Качалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 7 універсальний Раїна Павло Миколайович вища 9 ІІІ
4 Макарчук Наталія Андріївна Козіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 7 універсальний Педан Ольга Олексіївна вища,

«старший вчитель»

9 ІІІ
5 Грищенко Максим Євгенович Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 8 універсальний Шопінська Людмила Миколаївна вища,

«старший вчитель»

12 ІІ
6 Мякенька Юлія Юріївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 10 математичний Поповічук Валентина Володимирівна вища,

«вчитель-методист»

11 ІІ
7 Костенко Анастасія Юріївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 математичний Качайло Юрій Іванович вища

 

8 ІІІ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики у 2019/2020 н.р.: 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія  вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Соловйов Артем Віталійович Городнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 6 універсальний Стрілець Валерій Анатолійович ІІ 16 ІІ
2 В’юнник Анастасія Олександрівна Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 6 універсальний Товкач Олександра Іванівна вища 13 ІІІ
3 Макарчук Наталія Андріївна Козіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 7 універсальний Педан Ольга Олексіївна вища,

«старший вчитель»

18 ІІ
4 Шульга Анна Сергіївна Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 7 універсальний Квятковська Любов Олексіївна вища 15 ІІІ
5 Тягно Богдан Володимирович Козіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 8 універсальний Белевцова Ірина Олексіївна вища 11 ІІ
6 Прокопенко Катерина Олександрівна Городнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 8 універсальний Борисенко Валентина Андріївна вища 10 ІІІ
7 Грищенко Максим Євгенійович Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 8 універсальний Товкач Олександра Іванівна Вища 10 ІІІ
8 Медяник Костянтин Григорович Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 9 універсальний Товкач Олександра Іванівна Вища 9 ІІІ
9 Костенко Анастасія Юріївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н.Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 математичний Левченко Раїса Володимирівна вища,

«старший вчитель»

11 ІІ

 

 Переможці ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади

з географії у 2019/2020 н.р.: 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Гончарова Діана Олександрівна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 8 Універсальний Комар Наталія Федорівна вища, старший вчитель 31,5 І
2 Масліч Нікіта Андрійович Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 8 Універсальний Тимченко Людмила Вікторівна вища 18,8 ІІ
3 Сухенко Богдан Віталійович Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 8 Універсальний Сухар Світлана Михайлівна вища 11 ІІІ
4 Яценко Анатолій Дмитрович Качалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.Д.Майорова Краснокутської районної ради Харківської області 9 Універсальний Савицький Олександр Володимирович вища 22 ІІІ
5 Мельник Дар’я Віталіївна Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 Української філології

 

Чуйко Олена Вікторівна І 35 І
6 Тимченко Дмитро Костянтинович Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 Української філології Іменинник Людмила Миколаївна І 30 ІІ
7 Михайленко Аліна Анатоліївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 10 Математичний Комар Наталія Федорівна вища, старший вчитель 21 ІІІ
8 Костенко Анастасія Юріївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 Математичний Комар Наталія Федорівна вища, старший вчитель 34 І
9 Пивоваров Данило Дмитрович Козіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 11 Універсальний Колєснікова Інна Вікторівна вища 29 ІІ
10  

Сніжко  Валерія Романівна

Олексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 11 Універсальний Пономаренко Ніна Василівна вища 20,8 ІІІ

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2019/2020 н.р. 

з/п

Прізвище, ім’я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Кількість набраних балів Місце, зайняте на ІІ етапі
1 Яковенко Кіра Віталіївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 7 Універсальний Таран Любов Миколаївна 36 ІІ
2 Субот Софія Петрівна Колонтаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Краснокутської районної ради Харківської області

7 Універсальний Гончаренко Любов Іванівна 32 ІІІ
3 Матюхіна Руслана Сергіївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 9 Універсальний Вдовенко Ірина Михайлівна 38 ІІ
4 Шатохіна Дар’я Миколаївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 9 Універсальний Полежака Наталія Іванівна

 

Шостак Оксана Миколаївна

35,5 ІІІ
5 Мельник Дар’я Віталіївна  Мурафська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 Універсальний Базюра Валентина Василівна 49,75 І
6 Тимченко Дмитро Костянтинович Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 Філологічний Мілюта Валентина Андріївна 48 ІІ
7 Федоряка Анна Михайлівна  Пархомівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 10 Філологічний Науменко Надія Іванівна 46,5 ІІІ
8 Ачкасова Крістіна Олександрівна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 Математичний Шостак Ольга Миколаївна 60,75 І
9 Костенко Анастасія Юріївна Краснокутська гімназія імені Героя Радянського Союзу І.Н. Нестерова Краснокутської районної ради Харківської області 11 Математичний Шостак Ольга Миколаївна 56,5 ІІ
10 В’юнник Анна Сергіївна Козіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області 11 Універсальний Бабенко Світлана Володимирівна 36,75 ІІІ

 

***********************************

Наказ відділу освіти від 11.10.2019 №198 “Про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у  2019/2020 навчальному році”

Mетодичні рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДНіО ХОДА від 03.10.2019 №245 “Про проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Харківській області у 2019/2020 навчальному році”

 

Графік проведення
ІІ
 (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

 

з/п

Предмет Дата ПІБ

методиста

1.                   Трудове навчання 02.11.2019 Рвиборода І.М.
2.                   Українська мова та література 03.11.2019 Рафальська Т.О.
3.                   Екологія 09.11.2019 Токар А.Л
4.                   Математика 10.11.2019 Миргород Л.А
5.                   Географія 16.11.2019 Рвиборода І.М
6.                   Фізика 17.11.2019 Миргород Л.А
7.                   Історія 23.11.2019 Миргород Л.А
8.                   Російська мова та література 24.11.2019 Рафальська Т.О.
9.                   Хімія 30.11.2019 Токар А.Л.
10.              Іноземні мови: англійська, німецька 01.12.2019 Рафальська Т.О.
11.              Біологія 07.12.2019 Токар А.Л
12.              Інформатика 08.12.2019 Миргород Л.А.
13.              Економіка 14.12.2019 Шпарага А.В.
14.              Астрономія 15.12.2019 Шпарага А.В.
15.              Правознавство 21.12.2019 Рвиборода І.М
16.              Інформаційні технології 22.12.2019 Миргород Л.А.

 

 

 

*******************************************

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури у 2018/2019 навчальному році:

ІІІ місце – БРЕСЛАВСЬКИЙ МИКОЛА, учень 11 класу Краснокутської гімназії (вчителі: Нижник Надія Миколаївна, Твердохліб Ірина Миколаївна).

*************************

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2018/2019 навчальному році:

ІІІ місце – БРЕСЛАВСЬКИЙ МИКОЛА, учень 11 класу Краснокутської гімназії (вчитель Кравченко Наталія Василівна)

*****************************

Вітаємо переможця lll (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури:

ІІ місце – КОСТЕНКО АНАСТАСІЯ, учениця 10 класу Краснокутської гімназії (вчитель Шостак Ольга Миколаївна).

 

***********************************

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології у 2018/2019 навчальному році:

ІІІ місце – МЕДЯНИК КОСТЯНТИН,  учень 8 класу Мурафської ЗОШ l-lll ступенів (вчитель Гончарова Ірина Олександрівна)

ІІІ місце – МЕЛЬНИК ДАР’Я, учениця 9 класу Мурафської ЗОШ l-lll ступенів (вчитель Медяник Олена Григорівна)

***********************

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2018/2019 навчальному році:

ІІ місце – БРЕСЛАВСЬКИЙ МИКОЛА, учень 11 класу Краснокутської гімназії (вчитель Чечуйко Володимир Наумович)

ІІІ місце  –  КОСТЕНКО АНАСТАСІЯ, учениця 10 класу Краснокутської гімназії (вчитель Чечуйко Людмила Вікторівна)

ІІІ місце  –  ТИМЧЕНКО ДМИТРО, учень 9 класу Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Іванія Ірина Григорівна)