Наради

 

Тематика нарад з керівниками ЗО на 2024 рік

 

 

Наради з керівниками закладів освіти

Відділом освіти за участі селищного голови Ірини Карабут 07 червня проведено нараду директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти  і установ освіти Краснокутської громади.

Розглянуто питання підсумків діяльності закладів та установ освіти у 2023/2024 навчальному році; інклюзії в дії; досягнень здобувачів освіти та педагогічних працівників громади у 2023/2024 навчальному році; основних аспектів оптимізації мережі закладів освіти громади; благоустрою закладів освіти; співпраці закладів освіти із закладами культури; контролю за відвідуванням дітей уроків, соціально-психологічного супроводу здобувачів освіти та різне.

  

************************

22 травня директори закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти разом з працівниками апарату відділу освіти, ЦПРПП взяли участь в обласній нараді за темою «Основні питання щодо організації закінчення 2023/2024 н.р.»

Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» за участі Управління Державної служби якості освіти в Харківській області інформовано керівників про участь Харківської області у пілотному проєкті щодо формування мережі академічних ліцеїв; висвітлено концептуальні зміни в програмі та підходах до викладання предмета «Захист України»; акцентовано увагу на особливостях укладання освітніх програм закладів загальної середньої освіти Харківської області в 2023/2024 н.р.; актуалізовано проблемні аспекти використання модельних навчальних програм та проаналізовано стан впровадження інтегрованих курсів у ЗЗСО Харківської області в 2023/2024 н.р.; запропоновано різні форми методичної підтримки педагогів щодо реалізації інтегрованого підходу. Також окреслено завдання щодо підвищення якості освіти в дистанційному форматі в закладах освіти Харківської області; інформовано учасників про хід підвищення кваліфікації керівників ЗЗСО та вчителів 5-6 класів з метою підготовки до впровадження Концепції НУШ (за субвенцією).

*******************

28 лютого 2024 року відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти за онлайн участю регіонального координатора від Всеукраїнської громадської організації “Асоціація працівників дошкільної освіти”  Олени НЕЧАЙ з питання реалізації проєкту ЮНІСЕФ “Покращення доступу до дошкільної освіти в Україні”.

Зазначений проєкт реалізуватиме ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” за підтримки Міністерства освіти і науки України. Проєкт триватиме  з 01.03.2024 по 15.05.2025.

До проєкту уже долучилися 5 закладів дошкільної освіти Краснокутської селищної ради.

22 вересня 2023 року відбувся вебсемінар для директорів закладів загальної середньої освіти Краснокутської громади.

   

29 серпня 2023 року проведено нараду директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти Краснокутської громади, на якій розглянуто питання:

 • Про нормативні документи щодо початку 2023/2024 н.р.
 • Про підготовку звітів на початок 2023/2024 н.р.
 • Про нормативне підґрунтя організації роботи з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці  в закладах загальної середньої освіти       
 • Про організацію індивідуальної форми навчання
 • Про організацію та психолого-педагогічний супровід інклюзивного навчання
 • Про співпрацю закладів загальної середньої освіти із Краснокутським центром дитячої та юнацької творчості
 • Про санітарно-епідеміологічні заходи у закладі освіти

*****************************

23 серпня 2023 року на базі  Краснокутського закладу дошкільної освіти №1 відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти на тему «Якісна дошкільна освіта – середовище, в якому  формується українська національна та громадська ідентичність дошкільника», на які було розглянуто питання:                                                     

 1. Участь Краснокутського закладу дошкільної освіти №1 в проєкті, який реалізувала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках Спільно – програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні».
 2. Законодавче підґрунтя для організації роботи з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці  в закладах дошкільної освіти.

               А також директорки закладів дошкільної освіти взяли участь в онлайн-семінарі на тему «Якісна дошкільна освіта – середовище, в якому  формується українська національна та громадська ідентичність дошкільника» (організатор – Управління Державної служби якості освіти в Харківській області).

*******************************

Протягом березня 2023 року проведено спільні батьківські та збори трудових колективів закладів освіти за участі Краснокутського селищного голови, на яких розглянуто питання:

– організація дистанційного навчання у закладі від час воєнного стану;

– співпраця педагогів, батьків та дітей під час освітнього процесу;

– результати складання випускниками НМТ;

– успішність здобувачів освіти;

– стан національно-патріотичного виховання;

– відповідальність батьків за забезпечення дітям умов  здобуття освіти;

–  щодо психологічної підтримки учасників освітнього процесу;

– співпраця з поліцейським офіцером громади.

Колонтаївський ліцей

Козіївський ліцей

Краснокутський ліцей №2

Мурафський ліцей

Олексіївський ліцей

Пархомівський ліцей

Слобідська гімназія

 

Протягом лютого 2023 року проведено спільні батьківські та збори трудових колективів закладів освіти за участі Краснокутського селищного голови, на яких розглянуто питання:

– організація дистанційного навчання у закладі від час воєнного стану;

– співпраця педагогів, батьків та дітей під час освітнього процесу;

– результати складання випускниками НМТ;

– успішність здобувачів освіти;

– стан національно-патріотичного виховання;

– відповідальність батьків за забезпечення дітям умов  здобуття освіти;

–  щодо психологічної підтримки учасників освітнього процесу;

– співпраця з поліцейським офіцером громади.

Дублянський ліцей

Качалівський ліцей

Костянтинівський ліцей

******************************************

01 лютого  2023 року під головуванням селищного голови Ірини Карабут відбулася нарада керівників закладів та установ освіти Краснокутської громади. На заході першим заступником селищного голови Сергієм Моциком проаналізовано підсумки роботи відділу освіти та закладів і установ освіти протягом 2022 року, розглянуто результати виконання випускниками 11-х класів 2021/2022 навчального року національного мультипредметного тесту, піднято питання аналізу освітніх втрат дітьми під час періоду карантину та воєнного стану, означено основні напрямки роботи на 2023 рік.

Крім того, на нараді розглянуті питання співпраці закладів освіти із ДСНС, НПП «Слобожанський», Краснокутським центром соціальних служб, Краснокутським ЦПРПП.

За результатами розгляду зазначених питань прийняті відповідні рішення.

*******************************

16 лютого 2021 року відділом освіти, молоді та спорту Краснокутської селищної ради спільно з фахівцями Держпродспоживслужби проведено нараду з директорами та медичними сестрами закладів дошкільної освіти Краснокутської селищної територіальної громади. Під час заходу розглянуто питання оформлення установчих документів, укладення контрактів, формування проєкту примірного меню, організації роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності,  цивільного захисту, подання звітності про діяльність закладів дошкільної освіти за попередній рік.

***************************

23.06.2020   проведено нараду керівників закладів загальної середньої освіти  у форматі відеоконференції за допомогою платформи Zoom, на якій розглянуто питання завершення 2019/2020 навчального року для учнів 11-х класів,  організації підвезення та участі випускників закладів загальної середньої освіти району  у зовнішньому незалежному оцінюванні.

********************************

19.02.2020 відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Краснокутського району.

На нараді розглянуто питання:

1. Про стан роботи зі зверненнями громадян у 2019 році.

2. Про реєстрацію здобувачів повної загальної середньої освіти на державну підсуикову атестацію у формі ЗНО у 2020 році.

3. Про стан викладання предмета “Захист Вітчизни” у закладах загальної середньої освіти району.

4. Про співпрацю Краснокутського ЦДЮТ із закладами ЗСО протягом 2019/2020 н.р.   

Про співпрацю Краснокутської ДЮСШ із закладами ЗСО протягом  2019/2020 н.р.

5. Про стан роботи відділу освіти з питнь виконання Закону України “Про зпобігання корупції”

6. Про організацію та проведення спортивно-масових заходів із учнями закладів ЗСО у 2020 році.

7. Про організацію цивільного захисту в закладах освіти району.

8. Про стан травматизму у побуті та під час освітнього процесу серед працівників та учнів (вихованців) закладів освіти за  2019 рік та організацію роботи з охорони праці у 2020 році.

9. Різне (про закупівлю послуг харчування, про впровадження НАССР та інше)

*******************************

******************************

      29 серпня 2019 року на базі Краснокутського ДНЗ №1  відбувся районний педагогічний форум на тему «Новий освітній простір у формуванні системи якісної освіти Краснокутщини».

       Перший заступник голови Краснокутської районної державної адміністрації Олена Губарєва від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови Краснокутської районної державної адміністрації Олександра Белоцького привітала учасників педагогічного форуму та  висловила освітянському загалу Краснокутщини щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук та  самовідданість.

       Олена Юріївна окреслила основні здобутки та важливі завдання, з якими заклади освіти починають новий 2019/2020 навчальний рік, зазначивши, що «всі разом маємо прагнути того, щоб вся система освіти наскрізно готувала людей до складних викликів майбутнього, які вимагають від нас принципово нових підходів до навчання та розвитку можливостей наших громадян. У контексті нашого району – від впевненого дошкільного старту дошкільнят до успішного складання випускниками зовнішнього незалежного оцінювання».

    За підсумками підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року, за ефективне впровадження нового освітнього простору та створення сучасних умов для розвитку вихованців і учнів  Грамотою Краснокутської районної державної адміністрації нагороджено:

 • колектив Дублянського ДНЗ (завідувач Дятло Оксана Миколаївна)
 • колектив Краснокутського ДНЗ №1 (завідувач Панчішна Лариса Іванівна)
 • колектив Краснокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (директор Желнова Ольга Юріївна)
 • колектив Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Богодущенко Олександра Іванівна)
 • колектив Костянтинівського ліцею (директор Провоторова Катерина Федорівна)
 • колектив Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Желновач Альона Василівна)
 • колектив Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Іменинник Віктор Миколайович).

************************

17 липня 2019 року на базі КУ «Краснокутський інклюзивно-ресурсний центр» відбувся семінар для керівників та педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Краснокутщини на тему «Організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти» за участі голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького та першого заступника голови Краснокутської районної державної адміністрації Олени Губарєвої.

***********************

19 квітня 2019 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Краснокутського району, на якій розглянуто питання організованого завершення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації здобувачів освіти; підготовки до оздоровчої кампанії вихованців та учнів закладів освіти влітку 2019 року; підсумків участі учнів у конкурсах, змаганнях та олімпіадах у 2018/2019 навчальному році.

*******************************

01 лютого 2019 року відбулася нарада з керівниками закладів та установ освіти Краснокутського району, на якій розглянуто питання:
10. Різне

 

************************

  

02 листопада 2018 року на базі Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виїзний семінар для керівників закладів освіти Краснокутського району «Про стан впровадження та перспективи розвитку інклюзивного навчання в закладах освіти».

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з ресурсною кімнатою, яка функціонує в школі для реалізації освітніх потреб 4-х дітей з особливими освітніми потребами, які є учнями інклюзивних класів.

Фахівці Краснокутського інклюзивно-ресурсного центру познайомили керівників закладів освіти із специфікою роботи цієї установи, а педагоги Козїівської школи, які працюють в інклюзивних класах, поділилися досвідом роботи  у сфері надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.

**************************************

29 серпня 2018 року проведено нараду керівників закладів освіти Краснокутського району

У межах проведення серпневого педагогічного тижня на тему «Шляхи реалізації Закону України «Про освіту» в контексті забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору» проведено нараду з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, на якій розглянуто основні питання організації нового 2018/2019 навчального року.

  **************************

23.06.2018 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Краснокутщини, на якій розглянуто питання:

 1. Про ведення документації з питань охорони праці, техногенної і пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності.
 2. Про основні завдання навчальних закладів з питань підготовки закладів до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.
 3. Про хід оздоровчої кампанії 2018 року.
 4. Різне

    ***************************

18.05.2018  відбулася нарада керівників закладів освіти.

Порядок денний:

 1. Про проведення профілактичної кампанії щодо безпеки життєдіяльності дітей під час літніх канікул. Про попередження травматизму при проведенні капітального та поточного ремонту влітку 2018 року.
 2. Про звітування керівників закладів освіти перед педагогічними колективами та громадськістю.
 3. Про формування освітніх програм (робочих навчальних планів) закладів освіти на 2018/2019 навчальний рік.
 4. Про результати рівня адаптації першокласників та п’ятикласників.
 5. Про Порядок  зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
 6. Різне

***************************

20.04.2018  відбулася нарада керівників закладів освіти.

Порядок денний:

 1. Сили цивільного захисту закладу освіти як основний ресурс ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
 2. Про стан роботи з охоплення дошкільною освітою.
 3. Про стан роботи відділу освітизі зверненнями громадян у І кварталі         2018 року.
 4. Про підсумки господарчої діяльності закладів освіти районуу 2017 році та завдання на 2018 рік.
 5. Про підготовку до організації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків улітку 2018року.
 6. Про завдання закладів освіти щодо реалізації права громадян на освіту з використанням індивідуальної форми навчання та екстернату.
 7. Про підготовку до організованого завершення 2017/2018 навчального року та проведення заходів із нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти.
 8. Про заходи щодо підготовки та проведення ЗНО у  2018 році.
 9. Різне 

***********************

16.02.2018  відбулася нарада керівників закладів освіти.

Порядок денний:

 1. Про організацію цивільного захисту в закладахосвіти району.
 2. Про стан травматизму у побуті та під час освітнього процесу серед працівників та учнів  (вихованців) закладів освіти за 2017 рік та організацію роботи з охорони праці у 2018 році.
 3. Про стан роботи зі зверненнями громадян у 2017році.
 4. 4.  Про організацію роботи з військово-патріотичного виховання  у 2018році.
 5. Про підсумки проведення зимових канікул, новорічних і різдвяних свят.
 6. Про організацію проведення спортивно-масових заходів із учнями закладів загальної середньої освітиу ІІ півріччі 2017/2018 н.р.
 7. Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році.
 8. Про реєстрацію випускників закладівзагальної середньої освіти для участі у ЗНО-2018.
 9. Різне.