Наради

Наради з керівниками закладів освіти

17 липня 2019 року на базі КУ «Краснокутський інклюзивно-ресурсний центр» відбувся семінар для керівників та педагогів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Краснокутщини на тему «Організація інклюзивного навчання в закладах дошкільної та загальної середньої освіти» за участі голови Краснокутської районної державної адміністрації Олексія Белоцького та першого заступника голови Краснокутської районної державної адміністрації Олени Губарєвої.

***********************

19 квітня 2019 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Краснокутського району, на якій розглянуто питання організованого завершення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації здобувачів освіти; підготовки до оздоровчої кампанії вихованців та учнів закладів освіти влітку 2019 року; підсумків участі учнів у конкурсах, змаганнях та олімпіадах у 2018/2019 навчальному році.

*******************************

01 лютого 2019 року відбулася нарада з керівниками закладів та установ освіти Краснокутського району, на якій розглянуто питання:
10. Різне

 

************************

  

02 листопада 2018 року на базі Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся виїзний семінар для керівників закладів освіти Краснокутського району «Про стан впровадження та перспективи розвитку інклюзивного навчання в закладах освіти».

Учасники семінару мали змогу ознайомитися з ресурсною кімнатою, яка функціонує в школі для реалізації освітніх потреб 4-х дітей з особливими освітніми потребами, які є учнями інклюзивних класів.

Фахівці Краснокутського інклюзивно-ресурсного центру познайомили керівників закладів освіти із специфікою роботи цієї установи, а педагоги Козїівської школи, які працюють в інклюзивних класах, поділилися досвідом роботи  у сфері надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами.

**************************************

29 серпня 2018 року проведено нараду керівників закладів освіти Краснокутського району

У межах проведення серпневого педагогічного тижня на тему «Шляхи реалізації Закону України «Про освіту» в контексті забезпечення сталого розвитку України та її європейського вибору» проведено нараду з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, на якій розглянуто основні питання організації нового 2018/2019 навчального року.

  **************************

23.06.2018 відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти Краснокутщини, на якій розглянуто питання:

 1. Про ведення документації з питань охорони праці, техногенної і пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності.
 2. Про основні завдання навчальних закладів з питань підготовки закладів до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.
 3. Про хід оздоровчої кампанії 2018 року.
 4. Різне

    ***************************

18.05.2018  відбулася нарада керівників закладів освіти.

Порядок денний:

 1. Про проведення профілактичної кампанії щодо безпеки життєдіяльності дітей під час літніх канікул. Про попередження травматизму при проведенні капітального та поточного ремонту влітку 2018 року.
 2. Про звітування керівників закладів освіти перед педагогічними колективами та громадськістю.
 3. Про формування освітніх програм (робочих навчальних планів) закладів освіти на 2018/2019 навчальний рік.
 4. Про результати рівня адаптації першокласників та п’ятикласників.
 5. Про Порядок  зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.
 6. Різне

***************************

20.04.2018  відбулася нарада керівників закладів освіти.

Порядок денний:

 1. Сили цивільного захисту закладу освіти як основний ресурс ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
 2. Про стан роботи з охоплення дошкільною освітою.
 3. Про стан роботи відділу освітизі зверненнями громадян у І кварталі         2018 року.
 4. Про підсумки господарчої діяльності закладів освіти районуу 2017 році та завдання на 2018 рік.
 5. Про підготовку до організації оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків улітку 2018року.
 6. Про завдання закладів освіти щодо реалізації права громадян на освіту з використанням індивідуальної форми навчання та екстернату.
 7. Про підготовку до організованого завершення 2017/2018 навчального року та проведення заходів із нагоди випуску учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти.
 8. Про заходи щодо підготовки та проведення ЗНО у  2018 році.
 9. Різне 

***********************

16.02.2018  відбулася нарада керівників закладів освіти.

Порядок денний:

 1. Про організацію цивільного захисту в закладахосвіти району.
 2. Про стан травматизму у побуті та під час освітнього процесу серед працівників та учнів  (вихованців) закладів освіти за 2017 рік та організацію роботи з охорони праці у 2018 році.
 3. Про стан роботи зі зверненнями громадян у 2017році.
 4. 4.  Про організацію роботи з військово-патріотичного виховання  у 2018році.
 5. Про підсумки проведення зимових канікул, новорічних і різдвяних свят.
 6. Про організацію проведення спортивно-масових заходів із учнями закладів загальної середньої освітиу ІІ півріччі 2017/2018 н.р.
 7. Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році.
 8. Про реєстрацію випускників закладівзагальної середньої освіти для участі у ЗНО-2018.
 9. Різне.