18 січня 2019 року заступник директора Колонтаївської ЗОШ Пономаренко О.М. взяла участь у семінарі “Жіночі долі в історії Голокосту”
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/50638540_376484639810558_388101147606384640_n.jpg)
18 січня 2019 року заступник директора Колонтаївської ЗОШ Пономаренко О.М. взяла участь у семінарі “Жіночі долі в історії Голокосту” в рамках проекту “Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді”, в якому заклад бере активну участь з грудня 2017 року, відвідала музей жіночої та гендерної історії.