11 грудня 2018 року в Краснокутській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Краснокутської районної ради Харківської області проведено урок інформатики для учнів 11 класу
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/48360326_2020726698022341_2063441222600491008_n.jpg)
11 грудня 2018 року в Краснокутській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Краснокутської районної ради Харківської області проведено урок інформатики для учнів 11 класу з метою ознайомлення із сайтами УЦОЯО та ХРЦОЯО, а також були виконані всі рекомендовані практичні завдання.