14  лютого 2019  року в Краснокутську урочисто відкрито сучасний інклюзивно-ресурсний центр

Сьогодні в Україні набирає потужних обертів освітня реформа, невід’ємною частиною якої є інклюзивна складова. Завдяки активній підтримці Президента України Петра Порошенка, його дружини Марини Порошенко та голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної в Краснокутському районі реалізується  практичне впровадження інклюзивної освіти у школах і садочках. Так, оснащено три медіатеки, ресурсну кімнату, відкрито 11 інклюзивних класів та 3 дошкільні інклюзивні групи.

14  лютого 2019  року в Краснокутську урочисто відкрито сучасний інклюзивно-ресурсний центр, фахівці якого забезпечують системний кваліфікований супровід дітей з особливими освітніми потребами. В інклюзивному центрі, який облаштовано за вимогами нового освітнього простору, надаються послуги 80-м діткам Краснокутського району від 2-х до 18-ти років.

Під час урочистого відкриття заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк зазначив: «Інклюзивно-ресурсні  центри – це важливий крок у формуванні сучасної системи кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами протягом навчання. …»

Подяку за добрі справи, зроблені задля розбудови нашого району, за здійснення мрій дітей та надихаючу підтримку, що створює впевненість в світлому та щасливому майбутньому, голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній висловили батьки вихованців Краснокутського ІРЦ.

Директор інклюзивно-ресурсного центру Ірина Столова ознайомила з оснащенням ресурсної кімнати, кабінетів вчителя-логопеда та дефектолога, кабінетів вчителя-реабілітолога та психолога. Краснокутський ІРЦ забезпечений новим сучасним інтерактивним обладнанням, яке дає можливість розвивати у дітей пізнавальні процеси та підвищувати мотивацію до навчання. Михайло Євгенійович Черняк поспілкувся з дітьми, які вже отримують корекційно-розвиткові послуги в Краснокутському ІРЦ.

 Відкриття інклюзивно-ресурсного центру є вагомим кроком в бік впровадження європейських принципів та стандартів життя, а команда однодумців, в свою чергу, буде розвивати та поширювати успішний досвід інклюзивної освіти в закладах освіти Краснокутщини.

Відео: https://youtu.be/CiikOV_0C34