![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_6387.jpg)
На даний час економіка відіграє важливу роль у нашому житті. Починаючи з дошкільного дитинства, потрібно розвивати знання дітей з логіко-математичного та економічного напрямку. Саме тому темою педагогічної ради, яка відбулася 13 лютого 2019 року в Краснокутському ДНЗ №3, було обрано «Математика навколо нас». До педагогічної ради вихователі підготували колективні перегляди занять з логіко-математичного напрямку, під час яких педагоги розкрили свій творчий потенціал, використовуючи власний досвід роботи та інноваційні технології.