В Качалівській школі триває тиждень української мови та літератури
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/53573936_263566617860521_3131402634800398336_n.jpg)
В Качалівській школі триває тиждень української мови та літератури. Розпочався тиждень українськими вечорницями. Учні 9, 11 класів відтворили традицію проведення вечорниць. Театральна група показала інсценізації уривків з творів українських класиків: «Маруся» Г. Квітки-Основ’яненка, «Наталка Полтавка» І. Котляревського, «Лісова пісня» Лесі Українки, «Кайдашева сім’я» І. Нечуя-Левицького.