22 лютого 2019 року на базі Краснокутської гімназії відбувся профорієнтаційний захід
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_3784.jpg)
22 лютого 2019 року на базі Краснокутської гімназії відбувся профорієнтаційний захід, який проводили викладачі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». У заході взяли участь близько 146 учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району.
Метою заходу було ознайомлення молоді з діяльністю НАУ ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», основними напрямами діяльності інституту, щоб зорієнтуватись щодо вибору майбутньої професії .
Факультети університету були представлені у вигляді презентацій. Викладачі зауважили, що в їх закладі учні зможуть отримати якісну освіту, реальні професійні навички, завдяки яким вони стануть затребуваними фахівцями і зможуть успішно реалізувати себе в обраній професії, зможуть брати участь в міжнародних грантах і європейських проектах та програмах. Також, після закінчення університету випускники зможуть зробити блискучу
кар’єру і отримати роботу в провідних компаніях і організаціях України та зарубіжжя.
Учні отримали вичерпну інформацію про університет в цілому, про факультети і спеціальності, дозвілля та новації закладу, дні відкритих дверей, виставки, олімпіади.
Сподіваємося, що обмін досвідом між викладачами університету, вчителями закладів загальної середньої освіти зробить можливим для абітурієнтів якісно підготуватись до зовнішнього оцінювання і вступити до обраного вищого навчального закладу.