22 лютого 2019 року на базі Краснокутської гімназії відбувся профорієнтаційний захід

22 лютого 2019 року на базі Краснокутської гімназії відбувся профорієнтаційний захід, який проводили викладачі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». У заході взяли участь близько 146 учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району.

Метою заходу  було ознайомлення молоді з діяльністю НАУ ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»,  основними напрямами діяльності інституту, щоб зорієнтуватись щодо вибору майбутньої професії .

 Факультети університету були представлені у вигляді презентацій. Викладачі  зауважили, що в їх закладі учні зможуть  отримати якісну освіту,  реальні професійні навички, завдяки яким вони стануть затребуваними фахівцями і зможуть успішно реалізувати себе в обраній професії, зможуть брати  участь в міжнародних грантах і ​​європейських проектах та ​​програмах.  Також, після закінчення університету випускники зможуть зробити блискучу
кар’єру і отримати роботу в провідних компаніях і організаціях України та зарубіжжя.

Учні отримали вичерпну інформацію про університет в цілому, про факультети і спеціальності, дозвілля та новації закладу, дні відкритих дверей, виставки,  олімпіади.

Сподіваємося, що обмін досвідом між викладачами університету, вчителями закладів загальної середньої освіти зробить можливим для  абітурієнтів якісно підготуватись до зовнішнього оцінювання і вступити до обраного вищого навчального закладу.