25 вересня – День позашкілля!

25 вересня – День позашкілля!

   Позашкільна освіта займає вагоме місце в системі безперервної освіти і є її невід’ємною й унікальною ланкою, головна мета якої – створення умов для розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей та учнівської молоді у вільний від навчання час, патріотичне виховання та підготовка до життя в сучасних умовах. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та  професійному самовизначенні.

 Яскравим прикладом надання  позашкільної освіти  є  «Центр дитячої та юнацької творчості» Краснокутської  селищної  ради, в якому  працює 49 гуртків, а 1122 вихованців здобувають освіту в таких напрямах: художньо-естетичний, туристсько-краєзнавчий, еколого-натуралістичний, науково-технічний,  дослідницько-експериментальний, фізкультурно-спортивний, військово-патріотичний, соціально-реабілітаційний, оздоровчий, гуманітарний, бібліотечно-бібліографічний.

   Заклад виступає осередком всієї організаційно-масової роботи з дітьми. ЦДЮТ – це велика і дружня родина креативних, талановитих, обдарованих педагогів та вихованців.

   З нагоди дня позашкілля бажаємо усім працівникам галузі процвітання, натхнення, творчого потенціалу, активного зростання та гідної оплати праці, а вихованцям – високих досягнень та нових перемог!