26 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники закладів дошкільної освіти

26 вересня в Україні відзначають своє професійне свято вихователі та працівники закладів дошкільної освіти  –люди, які присвятили своє життя роботі з дітьми.

Шановні вихователі та працівники закладів дошкільної освіти Краснокутської територіальної громади! Вітаємо Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем дошкілля.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, коли формується особистість і закладаються основи здоров’я.
 Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
    Вихователь – у цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість. Наші вихователі – прекрасні і неповторні, суворі і уважні, поступливі і непохитні, спроможні радіти і бачити прекрасне, незважаючи на різні життєві обставини.
   Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.
    Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Ви виховуєте майбутніх науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.   Міцного здоров’я вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.