29 серпня 2019 року відбувся районний педагогічний форум на тему «Новий освітній простір у формуванні системи якісної освіти Краснокутщини».

      29 серпня 2019 року на базі Краснокутського ДНЗ №1  відбувся районний педагогічний форум на тему «Новий освітній простір у формуванні системи якісної освіти Краснокутщини».

       Перший заступник голови Краснокутської районної державної адміністрації Олена Губарєва від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови Краснокутської районної державної адміністрації Олександра Белоцького привітала учасників педагогічного форуму та  висловила освітянському загалу Краснокутщини щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук та  самовідданість.

       Олена Юріївна окреслила основні здобутки та важливі завдання, з якими заклади освіти починають новий 2019/2020 навчальний рік, зазначивши, що «всі разом маємо прагнути того, щоб вся система освіти наскрізно готувала людей до складних викликів майбутнього, які вимагають від нас принципово нових підходів до навчання та розвитку можливостей наших громадян. У контексті нашого району – від впевненого дошкільного старту дошкільнят до успішного складання випускниками зовнішнього незалежного оцінювання».

    За підсумками підготовки закладів освіти до нового 2019/2020 навчального року, за ефективне впровадження нового освітнього простору та створення сучасних умов для розвитку вихованців і учнів  Грамотою Краснокутської районної державної адміністрації нагороджено:

  • колектив Дублянського ДНЗ (завідувач Дятло Оксана Миколаївна)
  • колектив Краснокутського ДНЗ №1 (завідувач Панчішна Лариса Іванівна)
  • колектив Краснокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (директор Желнова Ольга Юріївна)
  • колектив Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Богодущенко Олександра Іванівна)
  • колектив Костянтинівського ліцею (директор Провоторова Катерина Федорівна)
  • колектив Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Желновач Альона Василівна)
  • колектив Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Іменинник Віктор Миколайович).

     Грамотою Краснокутської районної державної адміністрації за інноваційний підхід до створення освітнього середовища  для навчання школярів у стандарті НУШ нагороджено Келеберду Вікторію Вікторівну, вчителя початкових класів Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.