07 грудня 2018 року проведені контрольні роботи для учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/IMG_1453.jpg)
07 грудня 2018 року на базі Краснокутської гімназії були проведені контрольні роботи для учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
У написанні контрольних робіт з семи наукових секцій взяли участь 9 учнів із 6 закладів загальної середньої освіти району.