9 грудня 2018 року відбулися районні змагання з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України) серед команд дівчат.

9 грудня 2018 року в спортивній залі Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи відбулись районні змагання з баскетболу 3х3 (Шкільна Баскетбольна Ліга України) серед команд дівчат двох вікових категорій: старшої (U-17) та молодшої (U-14).
В молодшій групі змагались 6 команд з 5-ти закладів освіти району (Мурафська ЗОШ (2 команди), Краснокутська ЗОШ №2, Козіївська ЗОШ, Костянтинівська ЗОШ та Краснокутська гімназія). За результатами турніру в молодшій групі І місце здобула команда Краснокутської ЗОШ №2 , ІІ місце – команда Козіївської ЗОШ, бронза у команди Краснокутської гімназії.
Старшу групу представили 4 команди дівчат закладів загальної середньої освіти району (Мурафська ЗОШ, Пархоміська ЗОШ, Краснокутська гімназія, Козіївська ЗОШ). За результатами І місце виборола команда Мурафської ЗОШ, срібло отримала команда Козіївської ЗОШ, бронза у команди Пархомівської ЗОШ. 
За результатами змагань кращими гравцями визнано: в молодшій групі Собко Дарію (Краснокутська ЗОШ №2), в старшій групі – Бідило Тетяну (Мурафська ЗОШ).
Переможці та призери змагань отримали дипломи відділу освіти Краснокутської РДА та баскетбольні м’ячі.