8 серпня голова ХОДА з робочою поїздкою відвідала Краснокутський район.

8 серпня голова ХОДА з робочою поїздкою відвідала Краснокутський район.

Керівниця області перевірила хід робіт на низці об’єктів, де тривають ремонт та будівництво, а також провела нараду з місцевим керівництвом та поспілкувалася з громадою району.

Зараз на Краснокутщині активно відновлюють заклади освіти. Капремонти тривають у Пархомівській та Козіївській школах, майже в усіх закладах району реконструюють їдальні. Ведеться й робота зі збільшення кількості місць для дитсадівців – так, нещодавно дитсадок відкрився в Костянтинівці, де на створення дошкільного закладу чекали понад 70 років. У самому Краснокутську триває відновлення музичної школи – заклад, у якому нещодавно провели капремонт, наповнюють обладнанням та інструментами, найближчим часом він отримає 4 нових фортепіано. Велику увагу приділено й розвитку спортивної сфери. Окрім будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу, що має бути завершений уже цього року, в районі відкрили вже 3 футбольні поля зі штучним покриттям (у Краснокутську, Козіївці та Олексіївці), у найближчих планах – поява майданчика-трансформера в Краснокутській ЗОШ №2 тощо.

Наприкінці робочої поїздки Юлія Світлична відвідала святковий захід «День літа», що відбувається на центральній площі селища Краснокутськ.

«Ми з вами завершуємо багато проєктів, – відзначила голова ХОДА, звертаючись до громади Краснокутщини. – Будуємо фізкультурно-оздоровчий комплекс, амбулаторії, проводимо багато ремонтів у школах та дитячих садочках, у районній лікарні, на дорогах. І в нас ще багато планів. Адже, окрім тих результатів, які ми маємо, потрібно планувати й майбутнє. Ми обов’язково будемо спиратися на підтримку людей і дослухатися до ваших побажань. А також будемо спиратися на підтримку Президента та уряду».