5 – 7 червня до 57-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Харківській області завітали учні.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/62073079_2831140936960437_3577659125653307392_n-1.jpg)
5 – 7 червня до 57-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Харківській області завітали учні Краснокутської, Мурафської, Пархомівської, Качалівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Дітям нагадали про небезпеку пустощів з вогнем. Рятувальники показали спорядження вогнеборця та обладнання пожежного автомобіля.
По завершенню екскурсії малечі нагадали основні правила безпечного відпочинку під час літніх канікул.