Відбулося третє заняття спецкурсу «Використання гри в освітньому процесі 1-го циклу початкової освіти»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/73247561_540129326798432_2913079452755820544_n.jpg)
26.10.2019 відбулося третє заняття спецкурсу «Використання гри в освітньому процесі 1-го циклу початкової освіти», в якому взяли участь 6 учителів 1-2-х класів нашого району, із них: тренер-педагог Ключник Т.В., учитель початкових класів Пархомівської ЗОШ l-lll ступенів. Заняття проводилися в КЗ «Богодухівська ЗОШ №2 l-lll ступенів» м.Богодухів.