6 червня 2019 року в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 відбувся випускний бал «Один із днів життя дитячого садка».

Довгоочікуваний день – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя. Свято, що наповнює серця батьків гордощами за своїх дітей.

          6 червня 2019 року в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 відбувся випускний бал «Один із днів життя дитячого садка».

         Дошкільнята проживали всі режимні моменти в дитячому садку, творчо відтворюючи своє  життя: виконували пісні та таночки, грали в ігри, читали вірші вдячності працівникам закладу. На завершення свята з привітальним словом до випускників звернулася завідувачка Лариса Іванівна Панчішна, яка побажала всього найкращого у їх подальшій життєвій дорозі.

               Зворушливі виступи… не обійшлося і без сліз радості та смутку батьків та діток, для яких було влаштоване це свято.

Згодом будуть інші випускні бали, але вже у школі, – а трохи згодом у  закладах вищої освіти, – і вручення свідоцтв, і прощання з вчителями. Але цей перший свій бал діти не забудуть ніколи. Чудове свято прощання з дитячим садочком надовго залишиться в серцях вихованців дошкільного закладу. Попереду на них чекають незвідані далі, відкриються тисячі доріг і стежинок, але защемить душа із роками, коли на дитячих фото побачиш щирі посмішки своїх друзів.

            Це свято у рідному садочку зі щирим дитячим сміхом і радісним щебетом, хоча і з легким смутком розлуки, залишиться на в серцях назавжди!