День знань у Краснокутському ДНЗ №1
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/zobrazhennia_viber_2020-09-01_12-00-22-2.jpg)
І знову осінь на порозі,
В цю світлу вересневу рань.
Журавлик дітям всім бажає,
Набратись мудрості і знань!
А ще здоров’я міцне мати,
Щоб Україну прославляти!
Квітуче подвір’я Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №1 зустріло в святковий день галасливих дошкільників. Перший день осені сповістив дітей про початок нового навчального року й зацікавив безліччю нових відкриттів та цікавинок, що чекають на них.
Сприяти усвідомленню дітей цінності знань, викликати оптимістичний радісний настрій та жагу до нових відкриттів допомогла розвага «Незнайко в країні знань». Казкові персонажі розповіли, яку цінність мають знання, як важливо бути допитливим та старанним. Діти закріпили правила гігієни та як захистити себе від CОVID-19.
Бадьорого настрою дітям та всім присутнім додав флешмоб «Будемо здорові та щасливі».