І місце в Чемпіонаті області з біатлону
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119851474_622667095277468_6438870061107839606_n.jpg)
19 вересня 2020 року відбувся Чемпіонат області з біатлону, в якому взяли участь вихованці секцій з біатлону Краснокутської ДЮСШ (директор Акімов Анатолій), що тренуються на базі Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (тренер-викладач Лісняк Сергій) та Костянтинівського ліцею (тренер-викладач Пономаренко Юрій).
За підсумками змагань І місце здобув Замурей Кіріл!
Вітаємо переможця та бажаємо нових звершень!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119606404_622667165277461_4715213580690520100_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119851474_622667095277468_6438870061107839606_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119916134_622667248610786_1467433078970320914_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119920017_1224844977874259_8092328101821735695_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119948271_622667341944110_3903493039660519741_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119961127_622667198610791_8105825568634434614_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/119973304_622667308610780_1914994559440706110_n.jpg)