Вітаємо переможців ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/125036510_837138573764171_8025825998867674628_n.jpg)
За результатами ІІ (районного) етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який відбувся онлайн, переможцями (І місце) стали:
– Богун Вадим, учень 5 класу Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів
– Кулик Маргарита, учениця 6 класу Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Висловлюємо вдячність наставникам учнів: Бабенко Світлані Володимирівні, вчителю української мови та літератури Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Гончаренко Любові Іванівні, вчителю української мови та літератури Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, за результативність роботи під час підготовки учнів.
Переможці представлятимуть Краснокутський район на ІІІ (обласному) етапі конкурсу.
Щиро вітаємо призерів конкурсу та бажаємо нових перемог!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/125235803_837138767097485_6180467798114796440_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/125323511_837138867097475_6583891159653259161_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/125245221_837138603764168_3232792642357336060_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/125250608_837138707097491_7123595432760844324_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/125278309_837138640430831_1278751537600083974_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/125441467_837138817097480_6008514359270070778_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/125334502_837138937097468_2650508430829774156_n.jpg)