Проведено семінар з питань впровадження нового Санітарного регламенту у закладах загальної середньої освіти
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210226_110150.jpg)
26.02.2021 Управлінням Державної служби якості освіти у Харківській області спільно з спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області проведено семінар з питань впровадження нового Санітарного регламенту у закладах загальної середньої освіти для директорів закладів загальної середньої освіти Богодухівського району. Участь у заході взяли директори ліцеїв та гімназій Краснокутської громади.