Вітаємо з Днем народження Оксану ДЯТЛО!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/03/z-dnem-narodzhennya-kartynka.jpg)
Вітаємо з Днем народження
Оксану ДЯТЛО,
директора Дублянського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Нехай у кожному починанні, на усіх життєвих шляхах Вашим супутником буде удача. Хай не згасає безмежна енергія, а Ваші знання, досвід та оптимізм завжди приносять користь людям. Щедра доля дарує міцне здоров’я на довгі роки, тепло людських душ надсилає щирі надії і впевненість у завтрашньому дні.