Вітаємо з Днем народження Любов Валентинівну ЮРЧЕНКО!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/1f381e449adcce97f4fc035bf26e02e3.jpg)
Вітаємо з Днем народження
Любов Валентинівну ЮРЧЕНКО,
секретаря керівника відділу освіти, молоді та спорту Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області!
Прийміть щирі побажання особистого щастя, невичерпної енергії, міцного здоров’я, наснаги у всіх добрих справах. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!