07.02.2019 проведено методичну нараду для голів (профгрупоргів) первинних профспілкових організацій (профгруп) закладів загальної середньої та дошкільної освіти
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_6767.jpg)
07 лютого 2019 року на базі Краснокутської гімназії головою районної організації профспілки працівників освіти і науки України А. Токар проведено методичну нараду для голів (профгрупоргів) первинних профспілкових організацій (профгруп) закладів загальної середньої та дошкільної освіти.
Учасників наради ознайомлено з питаннями: про кошторис на 2019 рік первинних профспілкових організацій; про оздоровлення у 2019 року членів профспілки та дітей членів профспілки; про проведення районного етапу та участь в обласному етапі конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Весна із квітами з’являється на світ»; обговорено питання по оформленню звітної документації.