Кубок з волейболу в Краснокутську
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186908586_860552311165985_7676247423423037390_n.jpg)
Відповідно до календарного плану проведення спортивно- масових заходів відділу освіти, молоді та спорту Краснокутської селищної ради 15 травня був проведений Кубок з волейболу, присвячений вшануванню пам’яті Героя Радянського Союзу, льотчика-космонавта А.С.Левченка.
У змаганнях взяли участь команди з смт Краснокутськ, м.Богодухів, смт Коломак. Команди змагалися по круговій системі, показавши професіоналізм та прагнення до перемоги.
Третє місце посіла команда з м. Богодухів, друге місце здобула стала команда смт Краснокутськ.
Перехідний кубок завоювала команда смт Коломак.
Вітаємо учасників турніру і бажаємо успіхів на шляху до перемог!!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186276623_860552434499306_3487854694081121096_n-300x257.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186308674_860552587832624_3831812916867980556_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186472612_860552494499300_352744001806435038_n-300x275.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186523905_860552344499315_6548319138978141002_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186546353_860552641165952_944050374728523282_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186558223_860552544499295_2022834086191751152_n-300x231.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186564390_860552384499311_1232316184939826505_n-300x251.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/186908586_860552311165985_7676247423423037390_n-300x225.jpg)