Вітаємо переможця ll (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/51630122_365949303959624_1381806513743462400_n.jpg)
Вітаємо переможця ll (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук: Благодир Наталію, ученицю 10 класу Колонтаївської ЗОШ l-lll ступенів (вчитель Шмат Наталія Михайлівна), яка посіла почесне lll місце (секція «Історичне краєзнавство»)!