Краснокутський День захисту дітей
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0661.jpg)
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та дитинства.
З нагоди відзначення Дня захисту дітей сьогодні, 01 червня, в Краснокутському будинку культури відбувся святковий концерт для маленьких мешканців Краснокутської селищної ради та їх батьків.
З привітальними словами та побажаннями веселого літнього дозвілля до дітей і гостей свята звернулися Краснокутський селищний голова Ірина КАРАБУТ, начальник відділу культури та туризму Вікторія В’ЮННИК й начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна КРАЛЯ.
Талановиті юні зірочки дарували гостям свята запальні танці, душевні пісні та неймовірні емоції. А цікаві конкурси й подарунки від ведучої не залишили байдужою жодної дитини в залі.
Дякуємо усім учасникам концертної програми та організаторам свята за можливість потрапити у справжній світ безтурботного дитинства!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0564-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0581-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0593-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0594-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0597-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0603-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0604-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0614-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0619-200x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0620-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0649-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0661-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0721-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0745-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/IMG_0765-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/191546051_2619110605056705_1868524770763824868_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/193469963_887852278466560_6333638012980695879_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/193611907_887854871799634_2723052697718734503_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/193744438_887854808466307_4969941668256177870_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/194350505_887852138466574_4615127929679823935_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/194463272_887851425133312_8647375991628290229_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/194684432_2619109851723447_4140595005885171978_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/194724063_887854695132985_4005834755151592956_n-1-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/195364041_887852098466578_6621336413774553270_n-300x200.jpg)