![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/yzobrazhenye_viber_2021-08-24_19-44-04-300x297.jpg)
Щиро вітаємо з днем народження ТЕРТИЩЕВУ ЛІЛІЮ,
директора Краснокутського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №2 Краснокутської селищної ради Богодухівського району Харківської області!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!