Вистава «Дюймовочка» або новорічний подарунок для дітей Краснокутської громади
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-1.jpg)
Напередодні Новорічних свят здобувачі освіти Краснокутської громади Богодухівського району отримали порцію позитивного настрою завдяки виставі «Дюймовочка» від “Харківського театру для дітей та юнацтва”, організованій за підтримки Департаменту культури і туризму ХОДА та Богодухівської районної державної адміністрації.
Діти з великим задоволенням подивились виставу, поспілкувалися зі Снігурочкою та Дідом Морозом. «Підсолодили» юним глядачам перегляд народний депутат Олексій Красов, підготувавши разом з БО «Благодійний фонд Дениса Парамонова» солодкі подарунки та привітали школярів Богодухівщини з прийдешніми святами.