Краснокутська молодіжна рада бере участь у проєкті «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-22_15-11-42.jpg)
Краснокутська молодіжна рада бере участь у проєкті «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України»
Так, 22 вересня ініціативна команда молоді Краснокутщини, яка попередньо брала участь у зустрічі з ментором та пройшла 3-денне навчання під час тренінгу з проєктного менеджменту, презентувала свою ідею на розвиток молодіжного середовища під назвою “Молодь Рухає Громаду” у КРАСНОКУТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА.
Проєкт впроваджується ГО «Молодіжна платформа» у рамках проєкту ПРООН “Підтримка громадянського суспільства та молоді”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-22_15-11-47-577x1024.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-22_15-11-53-1024x577.jpg)