Вітаємо з Днем позашкілля!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2021-09-26_12-44-35.jpg)
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ!
Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!
Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту.
Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає та формує українську юнь. Ваша педагогічна майстерність та відданість своїй справі перетворюють кожен день вихованців у день позитиву та пізнання нового. Саме до вас поспішають дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захоплююче, емоційно та корисно.
Вітаємо!